Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Proteine - Acum SAU Mai incolo
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Alimentatie

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
naturalway23
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Noi/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti / sector 3

MesajTrimis: Mie Noi 12, 2014 10:27 am    Titlul subiectului: Proteine - Acum SAU Mai incolo Raspunde cu citat (quote)

Salut . Am 20-21 ani happy

In septembrie cand m-am apucat de exercitii fizice (sala) aveam la o inaltime de 1.68m : 60 de kg . Nu eram foarte slab worried ....dar un barbat frumos e un barbat implinit . tongue (sunt cam mic de inaltime ...asa ca nu vreau sa exagerez ) : laughing

In aceste luni am invatat ce inseamna o alimentatie calculata/sanatoasa , ce inseamna cu adevarat un antrenament fizic pus la punct / intens .

In primele scenarii am slabit 2-3 kg (probabil in slabiciunea mea aveam si grasime laughing ) apoi le-am pus la loc , acum am +1 .

INTREBAREA ESTE : as dori sa continui acest program (fara proteine+ antrenament + alimentatie ) cam pana la sfarsitul anului si apoi proteine ....asa am calculat eu ca n-as avea nevoie de ele ...... (stim cu totii ce frumoasa e luna decembrie privind alimentatia laughing )

DAR !!! cineva mi-a daruit zilele acestea .... 1/3 din Creatine Monohydrate (Creapure®) - Myprotein si 1/3 din Six Star - Whey Protein plus Elite Series.

Ma scuza-ti ca am scris asa mult....dar spuneti-mi ce sa fac .... sa iau aceasta mana de ajutor acum ? sau mai incolo laughing



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Noi 12, 2014 11:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Desigur, poti incepe de pe acum.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
culturismro
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Oct/2020
Mesaje: 13
Locatie: alba

MesajTrimis: Vin Oct 16, 2020 2:30 pm    Titlul subiectului: Re: Proteine - Acum SAU Mai incolo Raspunde cu citat (quote)

naturalway23 a scris:
Salut . Am 20-21 ani happy

In septembrie cand m-am apucat de exercitii fizice (sala) aveam la o inaltime de 1.68m : 60 de kg . Nu eram foarte slab worried ....dar un barbat frumos e un barbat implinit . tongue (sunt cam mic de inaltime ...asa ca nu vreau sa exagerez ) : laughing

In aceste luni am invatat ce inseamna o alimentatie calculata/sanatoasa , ce inseamna cu adevarat un antrenament fizic pus la punct / intens .

In primele scenarii am slabit 2-3 kg (probabil in slabiciunea mea aveam si grasime laughing ) apoi le-am pus la loc , acum am +1 .

INTREBAREA ESTE : as dori sa continui acest program (fara proteine+ antrenament + alimentatie ) cam pana la sfarsitul anului si apoi proteine ....asa am calculat eu ca n-as avea nevoie de ele ...... (stim cu totii ce frumoasa e luna decembrie privind alimentatia laughing )

DAR !!! cineva mi-a daruit zilele acestea .... 1/3 din Creatine Monohydrate (Creapure®) - Myprotein si 1/3 din Six Star - Whey Protein plus Elite Series.

Ma scuza-ti ca am scris asa mult....dar spuneti-mi ce sa fac .... sa iau aceasta mana de ajutor acum ? sau mai incolo laughing


Suplimentele alimentare nu sunt obligatorii, dar ajuta putin. Daca ai buget poti lua altfel, ramai la mancare.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Alimentatie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate