Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

GFX-8 vs Impact Whey Protein
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
calesonik
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2015
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2015 12:53 pm    Titlul subiectului: GFX-8 vs Impact Whey Protein Raspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor.Cine este dragut sa ma lamureasca si pe mine cu o alegere intre GFX-8 si Impact Whey Protein.
Sala nu am facut dar am o conditie fizica buna pentru ca practic aproape zilnic fac exercitii fizice(ex.tractiuni la bara,flotari mai ridic o gantera din cand in cand) .Greutatea mea este in jur de 75 de kg si inaltimea de 1.83.

Va rog mult sa imi spuneti o parere referitor la ce sa aleg dintre aceste 2 suplimente.

O zi faina tuturor.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2015 1:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai bine gfx, iti trebuie si putini carbohidrati in shakeul proteic


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
calesonik
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2015
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 04, 2015 1:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

dar daca as lua aparte sa zic carbohidrati si sa ii amestec cu impact whey,crezi ca o fi bine?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 05, 2015 12:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, desigur.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate