Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

anevrism de aorta ascendenta
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sabin
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Apr/2015
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 30, 2015 3:15 pm    Titlul subiectului: anevrism de aorta ascendenta Raspunde cu citat (quote)

"In 2012 am fost depistat cu anevrism de aorta ascendenta. S-a intervenit chirurgical, dupa repausul de aproape un an de zile am inceput sa fac sport la sala. A-si dori sa stiu daca aceste produse: concentrat proteic din lapte, izolat proteic din soia, creatina, pot fi folosite in situatia mea."


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
msmp3
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 07/Mai/2015
Mesaje: 10
Locatie: Mioveni Arges

MesajTrimis: Joi Oct 29, 2015 10:28 pm    Titlul subiectului: Re: anevrism de aorta ascendenta Raspunde cu citat (quote)

sabin a scris:
"In 2012 am fost depistat cu anevrism de aorta ascendenta. S-a intervenit chirurgical, dupa repausul de aproape un an de zile am inceput sa fac sport la sala. A-si dori sa stiu daca aceste produse: concentrat proteic din lapte, izolat proteic din soia, creatina, pot fi folosite in situatia mea."


Pai cel mai bine ar fi sa iti intrebi medicul, nu aici.. Si eventual pe antrenorul tau, probabil ca este cel mai in masura sa iti ofere un sfat happy big grin Bafta! Si sanatate!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate