Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Dureri articulatii
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
msmp3
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 07/Mai/2015
Mesaje: 10
Locatie: Mioveni Arges

MesajTrimis: Vin Oct 30, 2015 5:17 pm    Titlul subiectului: Dureri articulatii Raspunde cu citat (quote)

Salut! Lucrez de mai bine de 3 ani la sala, cam de 4-5 ori pe saptamana si am fost ok pana de curand..cand au inceput sa ma doara articulatiile. In special genunchii. Am incercat tot felul de unguente, cu gheara dracului, cu extract de ardei iute..si nimic!!! at wits' end at wits' end ce sa mai incerc??
Mersi!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mai 26, 2017 10:18 pm    Titlul subiectului: solicitare Raspunde cu citat (quote)

In momentul cand lucrezi fizic excesiv sau iti suprasolicitezi articulatiile, acestea nu doar ca se inflameaza dar pot ceda si foarte usor, cartilajul articular este distrus si acest lucru poate provoca dureri destul de mari... este greu sa gasesti un medicament care sa te ajute, dar iti pot recomanda un supliment natural care poate fi de folos. Pentru mine a fost si este , suplimentul de numeste flexa plus happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2017 9:25 pm    Titlul subiectului: articulatii Raspunde cu citat (quote)

Eu de asemenea am probleme articulare si iti pot recomanda suplimentul flexa plus. Poti citi mai multe pe internet, opiniile pot fi impartite, dar pe mine m-a ajutat si sunt multumita. happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 13, 2017 9:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uff, nu vazusem ca am raspuns deja. In cazul genunchilor, tot din partea magazinului online de unde am comandat acest supliment, am comandat si o banda magnetica - knee active. Care de asemenea pot spune ca a fost si este de folos happy, bafta si fara durere!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Aug 18, 2017 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eh, pot spune ca terapia magnetica este foarte benefica. Pe langa ajutorul dat de banda knee active.. sunt interesata si de magneti asemanatori pentru glezne si incheieturi. Stie cineva ceva de astfel de produse cu magneti?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Aug 18, 2017 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eh, pot spune ca terapia magnetica este foarte benefica. Pe langa ajutorul dat de banda knee active.. sunt interesata si de magneti asemanatori pentru glezne si incheieturi. Stie cineva ceva de astfel de produse cu magneti?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
culturismro
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Oct/2020
Mesaje: 13
Locatie: alba

MesajTrimis: Vin Oct 16, 2020 2:06 pm    Titlul subiectului: Re: Dureri articulatii Raspunde cu citat (quote)

msmp3 a scris:
Salut! Lucrez de mai bine de 3 ani la sala, cam de 4-5 ori pe saptamana si am fost ok pana de curand..cand au inceput sa ma doara articulatiile. In special genunchii. Am incercat tot felul de unguente, cu gheara dracului, cu extract de ardei iute..si nimic!!! at wits' end at wits' end ce sa mai incerc??
Mersi!


Repaus de la antrenament o perioada mai lunga. Nu forta articulatiile. In ultima instanta dute la un medic.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Probleme medicale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate