Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Xtreme POWER Ce parere aveti despre acest produs?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Bobo Vrabie
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Dec/2012
Mesaje: 2
Locatie: Bacau romania

MesajTrimis: Joi Dec 06, 2012 9:04 pm    Titlul subiectului: Xtreme POWER Ce parere aveti despre acest produs? Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua , ma numesc Bobo si am niste dubii in privinta acestui supliment : http://nico.publicfitnessforums.com/?p=1 . Ideea este urmatoarea fac sala de 6 luni , la inceput aveam 59 58 kg acum am 65 ai inaltime 1.76 ! Am mai luat ca proteine : gainfast , (4.5kg) si in luna respectiva am pus 2 kg.

Produsul acesta xtreme power m ar putea ajuta si este bun asa cum este prezentat mai sus?
Vreau un supliment pentru marirea masei musculare , pomparea muschilor ( nu pe o perioada scurta) si forta



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 07, 2012 12:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

produsu ala ii pe baza de oxid nitric (vasodilatator) atat, in afara de pompari nu o sa simpti mare lucru, deci nu te ajuta la dezvotarea masei musculare si nici sa nu crezi tot ce scrie in blogu ala sau pe site-ul lor, acolo ii strict marketing.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bobo Vrabie
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Dec/2012
Mesaje: 2
Locatie: Bacau romania

MesajTrimis: Vin Dec 07, 2012 8:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Asa ma gandeam si eu ! Multumesc pentru raspuns ! Totusi stii un supliment bun care ma poate ajuta in dezvoltarea masei musculare si marirea fortei?happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Dec 08, 2012 1:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu iti recomand X Gain 34 combinat cu Crea.TOR + Power Force




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 26, 2016 12:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru incepatori ce shak-uri ar fi cele mai recomandate? Sunt recomandate inca de la inceput shak-urile?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Noi 07, 2017 2:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce substante ar trebui sa ia un incepator si in ce dozaj pentru a avea rezultate bune in acumularea de masa musculara?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 02, 2018 12:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele folosite pentru acumularea de masa musculara sunt eficiente doar daca se face miscare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 26, 2018 3:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fara miscare si exercitii fizice sustinute rezultatele nu sunt deloc cele mai bune. E mai mult decat obligatoriu sa se faca sport in fiecare zi pentru a se ajunge la rezultate bune. Sportul ne face sa ne simtim mai in forma, mai tineri si mai plini de viata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 19, 2019 9:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E ok si produsul Metadrol,un testosteron booster!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate