Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Sfaturi pentru slabire
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
alex168
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 2:24 pm    Titlul subiectului: Sfaturi pentru slabire Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua happy sa trecem direct la subiect. Am 1.83 cu 93 kg fac sala de 3 luni in care am reusit sa dau 12-13 kg jos prin l-carnitina instanta (redis) . am inceput sa stagnez si sa nu mai dau jos nici macar 100 grame happy
Antrenament fac 5 zile pe saptamana si pauza in weekend.
Antrenamentele constau in cardio, disc, abdomene, + spate,piept,umeri,picioare la sfarsitul circuitului de cardio si disc. cu mancatul e o problema mananc de 2-3 ori pe zi (nu copios nu ma ridic satul dar nici flamand).
As avea nevoie de un sfat sa pot sa dau jos .. mai ales ca vine vara si o sa fiu plecat cu job-ul in strainatate... multumesc si stima. Scuzati scrisul de semi analfabet.
Ps: ce parere aveti despre extreme gain?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 5:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in ce constau mesele tale? daca incerci sa mananci putin si de calitate de 4 5 ori pe zi iti vei accelera metabolismul,ceea ce duce la arderea grasimilor mai usor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
alex168
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Sam Mar 09, 2013 10:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mic dejun 2 feli paine secara prajite si o cana ceai neindulcit, la mine pranzul e pe la (2-3-4) piept de pui cu orez si o salatica(nu mereu) seara gratarel de pui sau cateodata vitel dar si porc(Carne mai slaba). asta nu inseama ca mananc in fiecare zi astea sunt zile si zile cand mananc doar salata sau doar carne simpla...
Am un program in care nu imi permit sa mananc de atatea ori pe zi plus ca mananc si asa putin si al cele 2-3 mese ale mele pe zi , cateodata sar peste micul dejun sau pranz (deh serviciul).
nu mai dau jos nu inteleg dc....



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Mar 10, 2013 10:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

micul dejun este foarte important. incearca sa folosesti cate 2 portii pe zi de pudra proteica, dupa antrenament si una intre mese. gen: 100% Whey Proffesional




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
alex168
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2013
Mesaje: 3
Locatie: Romania

MesajTrimis: Dum Mar 10, 2013 11:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

folosesc deja whey de cate==va zile. incerc sa mananc,
dar imi poti recomanda un produs pentru arderea grasimilor mai activ si cu rezultate mai repejoare sa simt ca dau jos sa nu ma plafonez si sa renunt iar la sala? worried cat am slabit si vedeam cu ochii mei eram zi de zi app 2 h zi la sala acu nu ma mai duc cu aceiasi tragere de inima .. crying multumesc anticipat



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mar 11, 2013 10:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

incearca XSLIM cate 2 caps dimineata si 3 inainte de antrenament sau ADIPOKILL 2 caps dimineata si 3 inainte de antrenament


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
info
Vizitator






MesajTrimis: Joi Sep 18, 2014 4:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti sa incerci un program cu complex de vitamine si activator celular. Activatorul celular are rolul de a grabi metabolismul si de a elimina toxinele mai repede.


Sus
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 24, 2017 10:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Activator celular ce e ala? Nu am auzit pana acum de asa ceva.Te referi la suplimente?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate