Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Slabire Garantată!!!!!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Monia10160
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Iul/2017
Mesaje: 1
Locatie: Radom, Polonia

MesajTrimis: Joi Iul 27, 2017 11:31 am    Titlul subiectului: Slabire Garantată!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Cu produsele companiei CashInPills am slabit 20 de kilograme în decurs de 1 an fara nici un fel de exerciții fizice, deoarece am artretism si nu prea pot face astfel de mișcări. In afară de aceasta m-am înregistrat în cadrul sistemului lor de afiliere si astazi pot spune cu satisfacție si bucurie ca stand în casă, deoarece din cauza bolii am fost nevoită să renunț la serviciu, am reușit sa câștig ceva bani frumoși. Informații suplimentare puteți obține pe site-ul companiei cashinpills sau pe adresa e-mail pe care o veti găsi pe acest site. Pe această adresă puteți lua legătura cu Affiliate Manager al lor care este responsabil cu Parteneriatul în Romania.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 02, 2018 12:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O slabire garantata doar daca iei un anumit produs nu exista, dar daca respecti cu strictete un set de reguli pe o perioada mai mare de timp cu sigurnt ca este posibil si rezultatele vor veni rapid.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 26, 2018 10:03 am    Titlul subiectului: Re: Slabire Garantată!!!!! Raspunde cu citat (quote)

Monia10160 a scris:
Cu produsele companiei CashInPills am slabit 20 de kilograme în decurs de 1 an fara nici un fel de exerciții fizice, deoarece am artretism si nu prea pot face astfel de mișcări. In afară de aceasta m-am înregistrat în cadrul sistemului lor de afiliere si astazi pot spune cu satisfacție si bucurie ca stand în casă, deoarece din cauza bolii am fost nevoită să renunț la serviciu, am reușit sa câștig ceva bani frumoși. Informații suplimentare puteți obține pe site-ul companiei cashinpills sau pe adresa e-mail pe care o veti găsi pe acest site. Pe această adresă puteți lua legătura cu Affiliate Manager al lor care este responsabil cu Parteneriatul în Romania.


E dificil sa slabesti, daca nu faci exercitii fizice sustinute si daca nu tii o dieta adecvata. Dietele sunt mai mult decat benefice cand vine vorba de scaderea rapida in greutate. Slabitul poate sa fie eficient doar in momentul in care il facem aa cum trebuie si serios.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 21, 2019 12:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu are cum sa existe o slabire garantata. Conteaza foarte mult ce activitati faci in timpul zilei. Conteaza foarte mult si metabolismul fiecarei persoane, pentru ca in cele mai multe cazuri de acolo pleaca totul.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 08, 2019 10:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sportul e bun pentru tonifiere. Pentru slabit e cel mai ok dieta! Doar prin dieta se pot obtine rezultate bune in procesul de slabire!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate