Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Super Pump Max & Lipo 6
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
allow
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Iun/2011
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 27, 2011 10:17 pm    Titlul subiectului: Super Pump Max & Lipo 6 Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o intrebare? In caz ca exista un nutritionist pe aici? sau cineva care este bine informat in domeniu sau care a incercat aceasta combinatie?

Ps:Am 1,73 inaltime cu 79 de kg,am 17 ani,am facut 5luni de sala,dupa care am renuntat pentru alte 6 luni de box si am sfarsit lasandu-ma de box,acum vreau sa ma apuc iar de sala.... si am nevoie de indrumarea cuiva... as vrea sa iau super pump Max,dar in acelasi timp si lipo6?


Imi poate spune cineva? cum as putea sa le combin? sau dak este posibili?


Nush ma-m gandid.... sa iau Lipo6? in felu urmator:

8:30 Lipo6-2 pastile
9:00 Sa mananc?
9:20 imediat dupa masa alte 2 pastile de lipo 6

11:40 Sa iau un shake de super pump max
12:00 sa ma apuc de antrenament la sala??

asta ce gandesk eu? ma poate ajuta cineva? sa ma indrume? intr-un mod mai bun? este buna aceasta combinate? lipo6 super pump max?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 7:09 pm    Titlul subiectului: Re: Super Pump Max & Lipo 6 Raspunde cu citat (quote)

allow a scris:
Am si eu o intrebare? In caz ca exista un nutritionist pe aici? sau cineva care este bine informat in domeniu sau care a incercat aceasta combinatie?

Ps:Am 1,73 inaltime cu 79 de kg,am 17 ani,am facut 5luni de sala,dupa care am renuntat pentru alte 6 luni de box si am sfarsit lasandu-ma de box,acum vreau sa ma apuc iar de sala.... si am nevoie de indrumarea cuiva... as vrea sa iau super pump Max,dar in acelasi timp si lipo6?


Imi poate spune cineva? cum as putea sa le combin? sau dak este posibili?


Nush ma-m gandid.... sa iau Lipo6? in felu urmator:

8:30 Lipo6-2 pastile

9:00 Sa mananc?
9:20 imediat dupa masa alte 2 pastile de lipo 6

11:40 Sa iau un shake de super pump max
12:00 sa ma apuc de antrenament la sala??

asta ce gandesk eu? ma poate ajuta cineva? sa ma indrume? intr-un mod mai bun? este buna aceasta combinate? lipo6 super pump max?

Super pump e ok :wink: , lipo 6 pentru ce iti trebuie? Cu ce scop il iei?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mojapetru
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 12/Mar/2009
Mesaje: 21
Locatie: Baia-Mare

MesajTrimis: Mar Ian 10, 2012 2:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca esti putin plinut, Lipo6 e ok. Daca simt nevoia de energie in timpul antrenamentului Super Pump, la fel e bun dar la un supliment cu proteina si aminoacizi nu te-ai gandit? Nu de alta dar din cate stiu eu sunt neaparat necesare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 9:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu prea cred ca e cazul sa te joci cu arzatoare la anii tai, ar trebui sa te concentrezi pe o alimentatie cit mai curata, cu mai multe mese mici la intervale fixe, un aport hidric ridicat si cardio moderat, oricum organismul este in crestere si nu ar trebui sa fie o prioritate sa faci minus de nutrienti, dar mincarea ar trebui sa fie de calitate si nu excesiva totusi, 4-5-6 mese odata la 2-4 ore, mese mici, care sa contina carne, oua, fructe legume, ovaz, lactate ar trebui sa rezolve problema, dar trebuie sa ai si rabdare, ceva sanatos si de durata in ideea kilogramele sa fie date jos fara a-ti afecat sanatate si fara sa existe riscul de a reveni acele depozite adipoase nu se fac peste noapte, trebuie rabdare.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Vin Ian 20, 2012 7:14 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Super Pump-ul am auzit ca e bun, dar nu stiu combinatia asta cu Lipo6 ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
danygym
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Sep/2011
Mesaje: 26
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Super Pump este foarte bun devil


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Oct 16, 2017 2:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se poate folosi si in combinatie cu thermacuts pentru slabit?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate