Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

dupa cateva luni de sala, recomandare suplimente
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
azkan
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mai/2016
Mesaje: 1
Locatie: Regensburg

MesajTrimis: Lun Mai 09, 2016 12:34 pm    Titlul subiectului: dupa cateva luni de sala, recomandare suplimente Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua si bine v-am gasit. Ma numesc Iulian, locuiesc de ceva timp in Germania, am 28 de ani, 176 cm si 79 kg. M-am apucat de sala de aproximativ 3 luni de zile, merg cam de 4 ori pe saptamana (picioare nu fac deoarece le am foarte groase genetic si imi e suficient). Ca si alimentatie incerc sa mananc cat mai multe proteine, dar nu prea am timp sa mananc regulat asa ca m-am gandit sa va cer sfatul cu ceva suplimente.
Scopul meu este sa adaug cateva kg de masa musculara(nu vreau sa ajung Mr Olimpia) dupa care sa slabesc pentru definire.
Dar in prima faza ce mi-ati recomanda?
Precizez ca produsele o sa le cumpar de pe ebay.de asa ca orice mi-ati recomanda probabil se gasesc acolo. Vreau sa fie de cea mai buna calitate.
Din ce am inteles ar fi suplimente care se iau dupa sala, inainte de sala pt energie(mi-a zis un prieten de HOT BLOOD 3.0), noaptea cu absortie lenta, BCAA, etc etc.
Nu stiu ce sa iau si cum sa le combin.
Daca aveti bunavointa sa-mi recomandat /explicati v-as fi recunoscator. Daca nu, oricum va multumesc



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Mai 11, 2016 9:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua!
Whey protein proffesional de la Scitec este un supliment proteic de calitate pe care il poti folosi dupa sala si dimineata. Inainte de antrenament Hot Blood, un complex de multivitamine si minerale dimineata dupa micul dejun si o caseina sau milk egg seara inainte de culcare. pe langa acestea stilul de alimentatie este foarte important.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 09, 2018 1:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Conteaza si suplimentele , dar cel mai mult conteaza antrenamentele pe care le faci. Cat mai dee si cat mai intense fara sa te supui la suprasolicitare si implicit la accidentari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate