Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ce suplimente sa iau?
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
VladBv
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 04/Oct/2012
Mesaje: 31

MesajTrimis: Joi Oct 04, 2012 10:29 pm    Titlul subiectului: Ce suplimente sa iau? Raspunde cu citat (quote)

Salut, am 16 ani, 1.70 si 50kg, fac sala de 2 luni si as vrea sa ma mai pun masa ce imi recomandati intre Devil Gainer si X Gain 24 ? Sau ce alte proteine sub 1 milion mai stiti? Daca se poate sa fie si bune la gust e perfect. Multumesc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Vin Oct 05, 2012 1:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

X Gain 24 sau X Gain 34 ... Suplimentele de la Xplode Gain Nutrition sunt foarte bune la gust. Le-am testat/gustat si eu ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
VladBv
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 04/Oct/2012
Mesaje: 31

MesajTrimis: Vin Oct 05, 2012 1:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc, voi cumpara !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
alex
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 13/Noi/2014
Mesaje: 2
Locatie: CLUJ

MesajTrimis: Joi Noi 13, 2014 3:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut! eu am folosit [RECLAMA] in perioada de masa si am luat in masa destul de bine 8kg. intr o luna jumate. si nu am acumulat multa grasime. foarte multumit de produs.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 05, 2018 12:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si gh balance intra bine


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate