Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Kickbox + suplimente
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
pou
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Ian/2013
Mesaje: 1

MesajTrimis: Dum Ian 20, 2013 5:32 pm    Titlul subiectului: Kickbox + suplimente Raspunde cu citat (quote)

Am o intrebare...am facut sala timp de 1 an de zile,natural fara absolut niciun supliment,si sunt multumit de rezultate,specific sunt ectomorf,acum vreau sa ma duc la kickbox si stiu ca la acest sport slabesti foarte mult din cauza ca se face foarte mult cardio,ma gandeam in timp ce merg la kickbox sa iau niste suplimente,m-ar ajuta sa ma mentin la rezultatele pe care le am la momentul de fata? sau am sanse sa pun strat adipos?dar fiind ectomorf si facand kickbox ma gandeam ca la cat efort faci la antrenamentele de kickbox nu cred ca as putea sa pun strat adipos...!!? voi ce spuneti ? ma gandeam la niste milk&egg si poate si creatina !?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Ian 21, 2013 12:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stai linistit ca nu o sa pui grasime si mai ales antrenamentele specifice de kickbox n-o sa-ti permita asta happy dar te-ar ajuta destul de mult niste aminoacizi si chiar niste creatina pt performanta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Ian 23, 2013 1:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut. Poti folosi 3-4 caps de CreaTor inainte de antrenamente, iar dupa antrenament si seara inainte de culcare o portie de cate 5-6tab XAmino sau de Nitron . Aminoacizii te vor ajuta la recuperare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iun 14, 2019 12:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Produsele pentru cresterea masei muculare sunt utile, dar fara o transpiratie adecvata generata de o pregatire fizica sustinuta de exercitii fizice nu prea se pot obtine rezultate!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
culturismro
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Oct/2020
Mesaje: 13
Locatie: alba

MesajTrimis: Vin Oct 16, 2020 2:08 pm    Titlul subiectului: Re: Kickbox + suplimente Raspunde cu citat (quote)

pou a scris:
Am o intrebare...am facut sala timp de 1 an de zile,natural fara absolut niciun supliment,si sunt multumit de rezultate,specific sunt ectomorf,acum vreau sa ma duc la kickbox si stiu ca la acest sport slabesti foarte mult din cauza ca se face foarte mult cardio,ma gandeam in timp ce merg la kickbox sa iau niste suplimente,m-ar ajuta sa ma mentin la rezultatele pe care le am la momentul de fata? sau am sanse sa pun strat adipos?dar fiind ectomorf si facand kickbox ma gandeam ca la cat efort faci la antrenamentele de kickbox nu cred ca as putea sa pun strat adipos...!!? voi ce spuneti ? ma gandeam la niste milk&egg si poate si creatina !?


Se pot folosi acelasi suplimente ca si in culturism, fitness. Proteine, gainere, creatina, vitamine, etc. Depinde de buget si nu te baza pe ele, incearca sa si mananci macar 3 mese solide / zi.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate