Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Problemele tehnice cu forumul au fost rezolvate
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Iul 13, 2009 9:45 pm    Titlul subiectului: Problemele tehnice cu forumul au fost rezolvate Raspunde cu citat (quote)

Au fost cateva mici probleme tehnice cu forumul, care azi am reusit sa le rezolvam ... Utilizatorii nu se puteau inregistra sau uneori chiar loga pe forum. Au fost rezolvate toate problemele, acum va puteti inregistra/loga pe forum ... Speram sa nu mai apara astfel de probleme ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
powerhuni
Moderator
Moderator



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 225
Locatie: Miercurea Ciuc

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2012 8:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate ca eu gresesc si nu vad bine
dar la unele produse nu apare cate grame, kilograme sau cate bucati contine
de exemplu http://suplimente-culturism.ro/creatine/devil-creatine-monohydrate.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Ian 16, 2012 9:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, multumesc pentru observatie. O sa cer detalii de la firma, sa-mi dea informatii in plus, insa ... o sa dureze ceva pana verific si actualizez ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
powerhuni
Moderator
Moderator



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 225
Locatie: Miercurea Ciuc

MesajTrimis: Sam Ian 21, 2012 9:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

o sugestie ce am vazut pe alte siteuri si imi placea ca textul de gen
"Mesajele scrise de la ultima vizita
Mesajele proprii
Mesajele la care nu s-a raspuns"
ar trebui sa apara tot timpu, nu numai pe prima pagina, si indiferent unde intram sa fie acolo mereu. Plus jos la fiecare pagina la apara un buton "inapoi la topul pagini".
Stiu ca fiecare topic se compune din mai multe pagini, dar o singura pagina e prea lung, si ar ajuta mult un buton care ne duce inapoi la inceput cand am ajunt jos.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Dum Ian 22, 2012 3:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru a "merge sus" pe pagina, exista la fiecare post, o optiune pe care daca dai click, te va duce in partea de sus a paginii. Optiunea se numeste "Sus". Vezi in imaginea urmatoare:



Pe pagina de start a forumului, in partea de jos (in footer) sunt afisate "Ultimele discutii". Subiectele noi la care s-a raspuns, au sageata colorata altfel (respectiv cu portocaliu), fata de celelalte. Vezi in imaginea urmatoare:




Pe forum, fiecare sectiune la care exista subiecte noi sau posturi noi, de asemenea apare iconita colorata altfel. Vezi in imaginea urmatoare:




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
MariusBals
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Mai/2013
Mesaje: 2
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Lun Mai 13, 2013 9:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cum pot sa iau legatura in privat cu adminul de pe forum? Am observat faptul ca atunci cand incerc sa trimit un mesaj privat imi apare "Mesajele private au fost dezactivate de pe acest panou".


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Mai 14, 2013 11:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ MariusBals: - Subiectul acesta, s-a discutat deja aici: http://forum.suplimente-culturism.ro/mesaje-private-t518.html

Poti contacta administratia forumului, aici: http://forum.suplimente-culturism.ro/contact.php



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
MariusBals
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Mai/2013
Mesaje: 2
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mar Mai 14, 2013 1:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc mult. V-am trimis un mesaj in acest fel.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
paraschivrazvan25
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Sep/2021
Mesaje: 13

MesajTrimis: Sam Iul 22, 2023 10:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

functioneaza bine acum




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate