Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Pullver-ul , un exercitiu controversat
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente piept

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Feb 26, 2012 9:34 am    Titlul subiectului: Pullver-ul , un exercitiu controversat Raspunde cu citat (quote)

unul din exercitiile mele preferate, dar asa cum spune si articolul, foarte rar intilnite azi in sali, pullover-ul este un exercitiu extrem de versatil si eficient
http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/pullovers_bodybuildings_most_controversial_exercise



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 12:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si eu sunt tentat sa il incerc big grin sper sa iasa


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 1:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

crede-ma..daca il faci cu o greutate nu prea mare..cu o cursa completa ..te intinzi cit poti de mult in partea din spate si contracti lent stringind bine in fata..o sa fi uimit in citeva saptamini ce progrse ai facut la spate si piept


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
jackzorn
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Feb/2012
Mesaje: 74
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 5:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hmm, il facusem in primele luni de sala, ma invatase un instructor insa am cam uitat de acest exercitiu, trebuie sa reincep sa-l fac. La acest exercitiu intra mai mult partea superioara a pieptului, nu?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mar 05, 2012 5:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

spate si piept..in functie de executie


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lucian
Membru
Membru



Data inscrierii: 25/Mar/2012
Mesaje: 9
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Dum Mai 13, 2012 9:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E primul meu exerciuciu cand lucrez pieptul, pe langa faptul ca ma "intind" simt foarte bine cum lucreza pieptul big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Mai 13, 2012 3:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu il fac si cind lucrez piept si cind lucrez spate


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
VladBv
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 04/Oct/2012
Mesaje: 31

MesajTrimis: Mie Oct 10, 2012 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte bun exercitiul, simt cum lucreaza.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente -> Antrenamente piept Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate