Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Recordurile voastre?
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Ian 14, 2012 12:47 am    Titlul subiectului: Recordurile voastre? Raspunde cu citat (quote)

Care sunt recordurile voastre personale la exercitiile de baza ?? Impins culcat, geno, indreptari, impins de la umeri.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 3:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

impins culcat 120kg, geno 150 si inderptari 175kg, cam atat deocamdata happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 3:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ooo.. Salut dany si bine ai venit, dany este un baiat foarte de treaba care se antreneaza la sala unde ma antrenez si eu, cu un genetic de exceptie, cu o musculatura foarte densa dupa un numar relativ redus de ani de antrenament ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 4:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bine ai venit Daniel!
Shadoz, spune si tu recordurile tale ... !?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Delincvent
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 146
Locatie: Gurghiu, jud.Mures

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 5:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

104kg la piept, geno 70 de kile nu am prea facut picioare doar de acum din ultima luna.indreptari 110,impins la umeri cu bara dreapta 60kg


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 6:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lucreaza picioarele ca orice alta grupa, mai tarziu sa nu-ti para rau... Cunosc cazuri ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Ian 15, 2012 9:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

recorduri? nu sint cine stie ce avind in vedere vechimea mea in sport
si nici nu ma consider puternic sau dotat pt sporturile cu haltera,doar un impatimit si pasionat pina in pinzele albe(accidentarile de pe parcursul anilor se datoreaza tocmai uzurii si faptului ca ma antrenez foarte brutal,foarte asemanator cu stilul lui Dorian Yates,desi cu foarte mare atentie la tehnica si incalzire faptul ca nu am un schelet foarte predispus la lupta cu fiarele si faptul ca de multe ori am fost prost alimentat ce sa mai vorbesc suplimentat m-au impiedicat sa dau corpului nutreientii de care aveau nevoie la acel moment sa faca fata efortului intens)

pai daca e sa ne luam dupa probele clasice de forta,adica powerlifting
impins 2 rep 160
geno 180 maximala
indreptari 250 maximala

problema este ca sufar de multi ani de tendinite cronice care m-au impiedicat poate sa urc si mai mult ,nu caut scuze doar ca,de exemplu genunchi mei sint cu reale probleme cronice de foarte multi ani,un umar si un cot la fel,paradoxcal cu spatele nu am avut niciodata probleme,poate si pt ca de la inceput am facut indreptari mult si greu si frecvent si am avut grija mereu ca tehnica si incalzirea sa fie sfinte,apropo nu folosesc niciodata centura



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2012 1:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sambata am antrenament cu maximale,abea astept sa vedem noi recorduri...
pana acum: geno-230kg / indreptari-250kg / impins de la jumeri din sezand 110kg(deficitul meu)



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2012 3:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ar fi foarte interesant de vazut si forma si amplitudinea executiilor




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Mar Ian 17, 2012 8:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Va salut pe toti! Va pot si eu spune recordurile mele specific pentru ce m am antrenat FLEXIA BRATELOR CU BARA DREAPTA DIN PICIOARE 125KG 3R SI FLEXIA ANTEBRATELOR 160 KG 6R


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danygym
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Sep/2011
Mesaje: 26
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Sam Feb 04, 2012 9:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

130 kg impins culcat....160 geno...180 indreptari:D


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvan89
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Feb/2012
Mesaje: 34
Locatie: LIPOVA

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2012 11:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

204 kg 5 repetari geno
185 kg 4 rep indreptari
148 kg 5 rep impins orizontal
80 kg biceps 5 rep
55 kg 6 rep impins cu gantere orizontal



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BlackSeven
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Feb/2012
Mesaje: 60
Locatie: Jimbolia

MesajTrimis: Joi Feb 09, 2012 11:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

120kg impins 4 rep
70kg flexie biceps 3 rep
big grin



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mr_bicepsus
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Feb/2012
Mesaje: 40
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 9:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un an si 2 luni de sala
100 kg impins culcat - 6 rep
140 kg genuflexiuni - 3 rep
150 kg indreptari - 3 rep.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 16, 2012 9:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mr_bicepsus a scris:
Un an si 2 luni de sala
100 kg impins culcat - 6 rep
140 kg genuflexiuni - 3 rep
150 kg indreptari - 3 rep.


Ai progresat bine intr-un an...fa-ti un profil la rubrica "Prezentare Membrii",sa aflam mai multe detalii despre tine,inaltime,kilograme si niste poze.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate