Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

sfaturi despre suplimente nutritive
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
christian25
Membru
Membru



Data inscrierii: 02/Mar/2011
Mesaje: 2
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Mar 03, 2011 5:20 pm    Titlul subiectului: sfaturi despre suplimente nutritive Raspunde cu citat (quote)

Salut,
Merg la sala de putin timp si am citit pe net despre suplimentele nutritive. Am auzit de diferite suplimente nutritive dar nu stiu care sunt bune si cat sint de bune. Parerile sint impartite. As vrea sa stiu daca dau rezultate asa cum spun altii. Pana acum eu am folosit produse de la Redis si Prolab dar as vrea sa le inlocuiesc cu ceva mai bun. Ma ajuta cineva ?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
mitrut92iba
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 196
Locatie: Reghin

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 7:12 pm    Titlul subiectului: Re: sfaturi despre suplimente nutritive Raspunde cu citat (quote)

christian25 a scris:
Salut,
Merg la sala de putin timp si am citit pe net despre suplimentele nutritive. Am auzit de diferite suplimente nutritive dar nu stiu care sunt bune si cat sint de bune. Parerile sint impartite. As vrea sa stiu daca dau rezultate asa cum spun altii. Pana acum eu am folosit produse de la Redis si Prolab dar as vrea sa le inlocuiesc cu ceva mai bun. Ma ajuta cineva ?

Pai mai intai, da-ne ceva date despre tine :wink: cate kg ai, ani,inaltime. happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Lun Ian 09, 2012 11:45 pm    Titlul subiectului: Re: sfaturi despre suplimente nutritive Raspunde cu citat (quote)

mitrut92iba a scris:
christian25 a scris:
Salut,
Merg la sala de putin timp si am citit pe net despre suplimentele nutritive. Am auzit de diferite suplimente nutritive dar nu stiu care sunt bune si cat sint de bune. Parerile sint impartite. As vrea sa stiu daca dau rezultate asa cum spun altii. Pana acum eu am folosit produse de la Redis si Prolab dar as vrea sa le inlocuiesc cu ceva mai bun. Ma ajuta cineva ?

Pai mai intai, da-ne ceva date despre tine :wink: cate kg ai, ani,inaltime. happy

Asa cum zice si mitrut, pentru a putea sa iti fim de ajutor ofera cateva date despre tine, de preferat, greutate, inaltime, varsta, si de cand practici acest sport.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 8:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

depinde foarte mult de care sint scopurile tale, de-asemeni de care este alimentatia ta pe parcursul unei zile, si, destul de important de tipul fizicului tau, daca esti ectomorf, mezomorf sau endomorf, adica daca ai predispozitie spre a pune masa musculara usor sau greu, daca te ingrasi usor sau nu ai probleme de acest gen etc...de-asemeni nu trebuie sa te astepti ca suplimentele sa fie ceva miraculos, ci asa cum se si denumesc ele sint un ajutor final, acel reglaj fin care poate sa iti dea un mic "boost", nu trebuie sa cazi in capcana de ate baza doar pe ele, baza ramine o alimentaie echilibrata si bine gindita, antrenament consistent si inteligent si odihna, respectiv refacerea, fara de care toate suplimentele din lume nu vor face nimic




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate