Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Sfaturi suplimente, multumesc!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
nirolf
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Feb/2014
Mesaje: 6
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 14, 2014 12:27 am    Titlul subiectului: Sfaturi suplimente, multumesc! Raspunde cu citat (quote)

Buna, va rog daca ma puteti ajuta cu un sfat, sau chiar mai multe happy . Am 34 ani, 1.69 si 60 kg. Sunt slabut , dar am mai facut sala si am forme si se vede daca fac sala destul de repede. As vrea sa iau ceva pentru a ajuta la cresterea masei musculare, ceva pentru incepatori. Eu ma gandeam sa cumpar Volumass 35 Professional sau Seriouss Mass de la ON. Nu vreau sa pun muschi peste noapte, vreau sa ma apuc de sala asa pentru sufletul meu, dar am si o mica problema legata de alimentatie, in sensul ca nu prea reusesc sa mananc cum trebuie datorita locului de munca. Nu vreau nici sa inlocuiesc mese cu suplimente, ci doar sa ajut putin. Unul dintre cele doua produse cred ca m ar ajuta, dar poate imi dati alt sfat. Am mai luat ceva de la Pronutrition acum 2 ani, si chiar daca am luat mai putin decat dozele recomandate s-au vazut rezultatele, dar as vrea ceva mai bun. Nu ma scot banii afara din casa, am 3 juniori, dar macar atat pentru sufletul meu. M-am uitat si la alte produse: Gain fast 3100, Mass 20, Jumbo Professional. Ce imi recomandati? Multumesc si astept sfatul dvs. Spor la facut muschi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Feb 14, 2014 9:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut!

Sfatul meu ar fi urmatorul: asigura-ti un necesar de vitamine si minerale pe langa un gainer.
cele mentionate de tine sunt bune, nimic de zis, insa ai nevoie de mai mult. Incearca Devil Gainer plus Creatina plus Daily Vita-Min rezultatele vor fi pe masura.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nirolf
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Feb/2014
Mesaje: 6
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Feb 14, 2014 9:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc, daca mai sunt pareri astept cu drag.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Feb 14, 2014 12:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca spui ca nu ai timp sa mananci in timpul zilei, poate iti este usor sa mai adaugi o masa alcatuita dintr-un shake facut la blender cu lapte, ovaz, oua, miere, banane, unt de arahide...se transporta usor si este ca o masa.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
nirolf
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Feb/2014
Mesaje: 6
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 15, 2014 1:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc, la asta chiar nu m am gandit. Este foarte buna ideea. Daca va vin in minte si alte idei de mancare rapida, va raman indatorat. O sa ma gandesc si la acel supliment, cred ca o sa incerc sa vad care este mai avantajos, sa calculez aproximativ gramajele si portiile si o sa vad cum ies mai bine. Poate ma ajuta si cei care au folosit acele produse. Pare ok Devil Gainer, desi nu imi place deloc numele happy . Din pacate sunt foarte racit si inca nu m am dus la sala si cu ocazia asta am timp sa mai lucrez la planul de bataie.. Va multumesc inca o data si mai astept pareri.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate