Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Slab si gras(cu burta) ajutor in alegerea unui supliment.
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
GabiC
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Noi/2013
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mie Noi 13, 2013 9:26 pm    Titlul subiectului: Slab si gras(cu burta) ajutor in alegerea unui supliment. Raspunde cu citat (quote)

Povestea suna cam asa:Nu am muncit, nu am facut nici un sport, am fumat, am baut, am pierdut noptile.Toate astea pana la 25 de ani cand am inceput sa ma duc la sala.
Cand am ajuns la sala chiar daca aveam 25 de ani nu puteam sa fac doua flotari sau sa va dau un exemplu si mai bun la ce nivel eram atunci, nu puteam sa fac skullcrushers cu bara EZ fara nici o greutate pe ea.
Dupa 2 ani in care m-am dus la sala am inceput si eu sa mananc sanatos, sa beau multa apa, sa ma culc pe la 10-11 etc

Prezentul este urmatorul:Am 1,97 inaltime(foarte inalt) si 90 kg deci sunt slab dar am burta sad
Dimineata mananc 2 oua cu branza sau de obicei 4 felii de paine cu pateu de curcan sau branza topita.
La servici in timpul zilei mananc 3 sandwich-uri cu muschi file si cascaval.
Pe la 16:30 - 17:00 o ciorbica dupa care ma duc la sala si seara orez cu pulpe/piept de pui.
De cand ma duc la sala nu am luat nici poteine nici vitamine.

Ca si antrenament, lucrez in felul urmator:
Luni - Picioare
Marti - Piept + Triceps
Miercuri - Pauza/Alerg prin parc
Joi - Spate + Biceps + Antebrat
Vineri - Pauza
Sambata - Umeri + Trapez
Duminica - Pauza/Alerg prin parc
La grupele mari fac 4 exercitii a cate 3 serii fiecare si intre 6-10 repetari.La grupele mici 2 maxim 3 exercitii facand in total vreo 5 serii

Problema mea este ca oricat as manca se pune pe burta si eu as vrea sa cresc in masa musculara dar fara sa mai adaug grasime pe burta.

Ce suplimente imi recomandati si va multumesc in avans pentru raspunsuri !



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Noi 14, 2013 5:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut.

Ca sa nu ai probleme cu grasimea pe viitor incearca sa scoti din meniul tau actual painea.

Ca si suplimente poti folosi cu incredere Devil Whey . Este un concentrat proteic de la care nu vei pune grasime. Acesta il poti combina cu niste aminoacizi gen XAmino si cu un arzator ReForm



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate