Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

strombafort???
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
extrame
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 5
Locatie: ilfov

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2013 10:48 am    Titlul subiectului: strombafort??? Raspunde cu citat (quote)

salut, ma numesc florin, am 24 ani 1.87 inaltime si 113kg, de o luna am inceput sa frecventez sala de forta sin am inteles de la "veteranii" salii k ar trebui sa iau Strombafort( winstrol ) ca m-ar ajuta la definire. inainte sa fac treaba aceeasta, am vrut sa mai cer niste sfaturi. multumesc
imi cer scuze dak nu am postat unde trebuie



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
extrame
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 5
Locatie: ilfov

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2013 11:16 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu stiu dak are vre-o relevanta dar as vrea sa mentionez ca Strombofortul as vrea sa-l iau pastile ( dak ma decid) k imi este groaza de injectii big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2013 1:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut, daca spui ca de o luna frecventezi sala eu zic sa incerci in primul rand ca iti lasi corpu sa munceasca singur un anumit timp (3-4 ani) bineinteles cu regim si ceva suplimente, eu zic sa nu te apuci de prostii asa de repede, cand o sa fi si tu un veteran si ai incercat tot ce s-a putut incerca incepand de la regimuri pana la suplimente si ai capatat experienta si informatii in legatura cu tot ceea ce intra in sportu asta, si daca esti foarte sigur pt tine ca vrei sa incepi sa iei si sa sti exact cum sa iei si cand sa te opresti, in plus pastilele sunt foarte hepatotoxice..... sigur nu prea o sa ti cont de ce am spus asa ca daca tot o sa-l iei, ia-ti si un hepatoprotector (liv52, silimarina etc). corpu tau, faci ce vrei cu el.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
extrame
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 5
Locatie: ilfov

MesajTrimis: Mar Feb 19, 2013 2:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ms mult de sfat dar as vrea totuși si ceva supliment ca sa se cunoascã cat de cat, mai ales ca in mai fac nunta big grin poate imi recomanzi tu altceva??




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2013 1:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

casa de piatra happy pai pana in mai masa musculara nu prea o sa capeti, numai daca vrei sa dai jos, iti trebuie un supliment de slabit (REVEX-16 sau Thermo PAK), niste aminoacizi (Devil Amino 2000 si Glutamina (Glutamine Fx pt sa-ti protejeze masa musculara de pe urma regimului) si un regim cat mai variat.
bineinteles ca poti sa-ti iei si o proteina cat mai low carb pe langa toate astea, eu ti-as recomanda X Whey.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
extrame
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 5
Locatie: ilfov

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2013 8:04 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mai bãgat in ceata de tot , big grin deci pana la urma X Whey, cu niște glutamina si .... ar fi ok, pt mine...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Feb 20, 2013 8:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
extrame
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Feb/2013
Mesaje: 5
Locatie: ilfov

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2013 2:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar fi ok, pe lângã Strombafort sa iau si niște 100% Whey proff si niște Vitanolic??


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 26, 2013 11:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, neaparat sa ai si un whey pe langa, vitamine si min nici nu se discuta




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2013 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si inca 5 mese pe zi din mancare solida.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate