Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

STRONGEST MAN Codlea editia a 2 a
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mai 07, 2012 3:26 pm    Titlul subiectului: STRONGEST MAN Codlea editia a 2 a Raspunde cu citat (quote)

In data de 26.05.2012,municipiul Codlea, are deosebita placere de a fi pentru a doua oara gazda concursului national "STRONGEST MAN".
Incepand cu orele 12.00, in Promenada Codlei, de a vedea cei mai puternici oameni din Romania manevrand greutati ce nu au mai fost folosite in nici o competitie de strong man din Romania pana in prezent.
Locul 1- 3000 lei
Locul 2- 2000 lei
Locul 3- 1000 lei
Locul 4- 500 lei
Locurile 5-10 -300 lei
Sportivii vor mai fi premiati cu suplimente nutritive,iar locul 1 v-a mai fi premiat cu un premiu surpriza din partea sponsorului principal al competitiei



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mai 25, 2012 8:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Concursul a fost amanat 1 luna!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Mai 25, 2012 11:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

participi? happy tinem pumnii


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Mai 26, 2012 9:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da da




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mai 26, 2012 8:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mult succes silviu..sa te simti bine...sa te distrezi..si cel mai important..sa nu te accidentezi..si mai apoi daca se lasa cu medalie..e bine primit cum se zice happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mai 28, 2012 11:11 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi.
Eh...mai dureaza pana la medalii,ceva timp dar...am rabdare.
Ieri am participat la Strongman Amatori Focsani,unde m`am clasat pe locul 6 din 14,datorita greutatilor mici(spre exemplu proba Super Yoke(jugul) de 200kg pe 20m,proba asta nu era una de forta,ci una de "atletism",oameni de 1.80 si 80kg~alergand si scotand 8-9secunde cu el,eu am scos 9.88 pentru ca am l`am scapat odata datorita balansului la ridicare pentru ca nu se putea regla pe inaltimea mea...asa am avut de ridicat jumate de m in + ,dar asta e,la proba cu Busteanul,am facut record personal DUPA 1 AN DE PAUZA ACESTEI PROBE...110kg)... si afland ca voi avea drept de participare acolo cu 2 zile inainte,nefiind 100% pregatit.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Mai 28, 2012 11:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bravo..si nu-i bai.data viitoare o sa fie bine..in aceste competitii experinta conteaza destul de mult...este timp... applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Iun 18, 2012 10:33 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Competitia de STRONGEST MAN de la Codlea v-a fi reprogramata in data de 23.06.2012,daca si la acea data, vremea este nefavorabila,vom avea si un plan de rezerva,o hala de 3000 m2 ne v-a sta la dispozitie pentru a nu mai amana competitia inca o data.

PREMIILE COMPETITIEI ***STRONGEST MAN CODLEA 2012***

1 3000 lei + un ceas SECTOR + suplimente
2 2000 lei + suplimente
3 1000 lei + suplimente
4 500 lei + suplimente
5 500 lei + suplimente
6 500 lei + suplimente
7 500 lei + suplimente
8 500 lei + suplimente
9 500 lei + suplimente
10 500 lei + suplimente



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Lun Iun 18, 2012 9:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ Silviu: - Cat de "mare" este competitia ? Se aduna ceva lume la astfel de competitii ? Vine si presa (ziare, TV, etc) ?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 12:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
@ Silviu: - Cat de "mare" este competitia ? Se aduna ceva lume la astfel de competitii ? Vine si presa (ziare, TV, etc) ?


Bineinteles,anul trecut la Codlea a fost plin de lume venita din toate colturile tarii.In legatura cu presa,eu nu am nicio idee,ca sa se dea la TV un astfel de concurs trebuie sa existe o organizare perfecta fara "puncte moarte",ceea ce deocamdata la noi mai trebuie perfectionata treaba asta,dar in timp sunt sigur ca se va ajunge si acolo.
In 2010 daca tin bine minte,a fost la Bucuresti o competitie de Strongest Man care a fost televizata in direct la Sport.ro
Anul trecut sa scris in ziarul local despre competitie.Detalii in genul acesta despre ce va urma sambata,nu stiu,stiu doar ca vor veni cei mai puternici romani din Bucuresti,Constanta,Baia Mare,Brasov ... iar greutatile folosite in aceste probe sunt mari,si nu au prea fost in Romania pana acum,toate la un loc.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Iun 24, 2012 9:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CLASAMENT:


1.PAUL PIRJOL
2.DAN LACANU
3-4.NOROCEL DECEBAL , HOLELEU CLAUDIU
5.VLADIMIR COMOROVSCHI
6.SILVIU URDEA
7.ALIN POPA
8.MIRCEA PIRJOL
9.MARIAN LIGHEAN
10.CRISTIAN LIGHEAN
11.ALEX ARGINTEANU
12.DIMITRIE PINTILIE



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Iun 24, 2012 2:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)






Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Iun 28, 2012 7:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)






Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Joi Iun 28, 2012 8:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bai frate ... ditamai TIR-ul ... lol ... Felicitari ! applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Iun 29, 2012 10:22 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumesc !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Concursuri, Competitii Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate