Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Super Nova Caps de la Weider
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Feb 27, 2013 7:54 pm    Titlul subiectului: Super Nova Caps de la Weider Raspunde cu citat (quote)

Sal ma intereseaza daca a incercat cineva Super Nova Caps de la Weider daca isi fac treaba am auzit vorbind pe la sala ca sa slabit cu ele 20 de kg in 2 luni ... sincer nu stiu ce sa cred ca nici Animal Cuts nu face asa ceva ....


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Feb 27, 2013 11:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rolling on the floor buna asta... 20kg in 2 luni laughing asta nu mai ii supliment alimentar, asta ii miracol in capsula, nu prea am auzit mare lucru despre el, mie personal nu-mi place deloc Weider, si totusi, 300mg de cafeina pe portie? ii foarte mult


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2013 10:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

produsele weider sunt doar dupa nume. ca si calitate sunt multe alte firme la fel, iar pretul este jumatate. Acolo se plateste brandul, eticheta.

Regimul alimentar + cardio e cheia slabirii, pe langa poti adauga un arzator gen Cuts cum ai spus, sau XSLIM ar fi ok.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2013 6:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adica nu merita sa dau 126 de lei pe alea ... ai luat X slim ? e un arzator bun ? as vrea sa mai ard cam 5 kg ... crezi ca as reusi cu Xslim? Mersi




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 01, 2013 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

folosind xslim impreuna cu o alimentatie corespunzatoare si exercitii fizice, in timp vei avea rezultatele dorite.
aminoacizii ti-ar mai fi de mare folos.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 01, 2013 4:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Amino iau Tested BCAA 1360 de la Tested Essentials acuma nu stiu cat sunt de minunate .... omu de la magazin a zis ca sunt cei mai buni aminoacizi de pe piata ... ce parere ai ? ar merge sa combin X Slim cu acesti aminoacizi sau recomanzi altii ?


sau sa iau Xenadrine cu amino ?



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Mar 02, 2013 6:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sincer eu nu am auzit de ei. iar fazele de genu "cel mai bun de pe piata" sunt relative. asta poate zice oricine ca sa-si vanda produsul, dar este o porcarie.
le poti combina linistit.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Mar 03, 2013 10:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Silviu eu acuma am vazut ca esti din Brasov ....Poti sa mai imi zici magazine de suplimente din brasov inafara de ala a lui Ovidiu ...?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Dum Mar 03, 2013 2:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Silviu inca o intrebare ce recomanzi prima data sa fac masa musculara si dupaia sa ard grasimi sau sa ard grasimi prima data si dupaia sa incep pe masa musculara?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mar 04, 2013 4:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://suplimente-culturism.ro/magazin-suplimente-nutritive-brasov.html

poti incerca sa arzi grasimile, iar dupa aceea sa mananci curat si sa pui calitate



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Mar 04, 2013 4:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok mersi nu imi dau seama din poze in care corp al orizontului este desi stau pe langa orizont ... dar am sa iau orizontu marunt laughing


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 10:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

este in corpul C, cel mic de langa piata.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 12:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ok mersi Silviu


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Golanicus
Membru
Membru



Data inscrierii: 27/Feb/2013
Mesaje: 9
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 15, 2013 10:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Silviu intrebare tehnica xslim in zilele de pauza tot de 2 ori pe zi iau?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 15, 2013 11:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti lua doar 3 dimineata


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate