Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Suplimente slabit
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
msmp3
Spammer
Spammer



Data inscrierii: 07/Mai/2015
Mesaje: 10
Locatie: Mioveni Arges

MesajTrimis: Mar Noi 03, 2015 11:34 pm    Titlul subiectului: Suplimente slabit Raspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre suplimentele pentru slabit? Alea care promit ca ard grasimile cat ai zice peste? big grin ati consumat pana acum asa ceva??


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
delmano
Membru
Membru



Data inscrierii: 08/Mar/2016
Mesaje: 2
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 08, 2016 2:50 pm    Titlul subiectului: Suplimente de slabit Raspunde cu citat (quote)

Sublimentele de slabit sunt bune cu conditia sa se faca efort. Daca nu se fac exercitii si nu se tine dieta, parerea mea e ca nu exista nici un produs care sa poata slabi. Sunt povesti. Accelereaza metabolismul, reduc apetitul pentru mancare, dar greul in slabire e dus de sport si dieta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Aug 16, 2016 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte multe exercitii fizice si o sa apara si rezultate.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2017 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si produsele pe baza de mango sunt ok. io am luat african mango 900 si am mai slabit ceva kile.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 20, 2017 10:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mango,acai,ceai verde, zmeura, ananas toate produsele pe baza de asa ceva accelereaza metabolismul si asta in final ajuta la eliminarea kilogramelor care sunt in plus.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Dec 07, 2017 12:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si ceaiurile pot sa fie folosite pentru slabit. Eu deja am inceput sa beau hello slim cam de o saptamana, dar nu prea se observa cine stie ce modificari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 30, 2018 11:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele pentru scaderea in greutate pot fi eficiente cu conditia sa se faca si sport si sa se urmeze o dieta echilibrata. Sportul este foarte important, mai ales ca pe langa slabit cu ajutorul lui putem avea un corp de invidiat, dar si un organism sanatos cu un sistem imunitar bestial.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Mai 29, 2018 12:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu siguranta ca si miscarea care se face zilnic poate sa ajute la definirea corpului, dar si la scaderea in greutate. Pierderea in greutate se poate realiza doar daca se face si miscare pe langa acea dieta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costeloltean
Membru
Membru



Data inscrierii: 19/Apr/2017
Mesaje: 9
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 13, 2018 11:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

kirk a scris:
Si ceaiurile pot sa fie folosite pentru slabit. Eu deja am inceput sa beau hello slim cam de o saptamana, dar nu prea se observa cine stie ce modificari.


Asa e si ceaiurile pot sa ajute. Eu am luat intro perioada hello slim. Ideea e ca doar daca bei ceaiuri nu o sa slabesti. E necesar sa faci mult mai mult pe langa si ma refer aici la sport, dieta, stil de viata in general.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Feb 28, 2019 10:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Produsele pentru slabit pot sa ajute, dar daca nu facem exercitiile fizice zilnice si daca nu consumam alimente care au multe grasimi si toxine nu prea o sa slabim. Exercitiile fizice trebuie facute corect si in fiecare zi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 07, 2019 12:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru detoxifiere intra bine si untoxinu


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate