Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Transport Suplimente in bagajul de cala
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Kocs
Membru
Membru



Data inscrierii: 02/Aug/2013
Mesaje: 1
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Aug 02, 2013 11:28 am    Titlul subiectului: Transport Suplimente in bagajul de cala Raspunde cu citat (quote)

As avea si eu nevoie de o informatie , poate stie careva mai multe detalii . As vrea sa iau cu mine in bagaju de cala vreo 2 ..3 cutii de proteine sau echivalentul in plicuri daca nu pot lua la cutii am gasit si la plicuri a cate 50g ar fi mai practic sa iau vreo 90plicuri . Am cautat pe net , am incercat sa iau legatura telefonic cu cei de la otopeni dar desi am sunat pe 2 ...3 numere de telefon nu am putut lua legatura cu vre`un operator numai robotul . Stie careva mai multe detalii pot lua suplimente nutritive in bagaju de cala sau sa lovit de aceasta " problema " ? multumesc anticipat .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 31, 2016 12:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti sa iei in bagajul de cala asa ceva. Eu am trecut cu 2 cutii de somatodrol. Faza e ca in bagajul pe care il iei cu tine in avoin nu ai voie sa iei, in cala poti sa iei. Bine fara sa exagerezi ca sunt scanate si alea.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 01, 2019 11:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din ce stiu eu se poate transporta absolut orice in bagajul de cala. Bine sa nu fie substante interzise au alte minuni.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
aalbano96
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Apr/2019
Mesaje: 1

MesajTrimis: Mar Apr 23, 2019 1:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu am avut o cutie in bagaju de cala si nu am avut probleme




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iun 24, 2019 9:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da ce produse ai luat cu tine?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate