Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Un sfat despre danabol!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Chippy
Membru
Membru



Data inscrierii: 23/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Sep 03, 2013 2:56 pm    Titlul subiectului: Un sfat despre danabol! Raspunde cu citat (quote)

Salutare tuturor! De ceva vreme ma tot obsedeaza un gand, sa cresc in masa musculara cat mai repede, fac sala de numai o luna si am luat decat CREATINA EFERVESCENTA de la NaturalPlus, bineinteles eu ma asteptam sa cresc wow, foarte repede, dar m-am insela. In fine, treaba este ca vreau sa incep un ciclu cu pastile "danabol", am auzit de la unele persoane care au luat, ca intr-o lua au luat destul de mult in masa musculara, 3-4 cm, eu nu prea ma pricep si imi este destul de frica sa bag "steroizi", dar totusi as vrea sa iau. Am 1,87cm innaltime, 64kg, sunt destul de slab pentru varsta mea, 18 ani. Unii mi-au spus ca daca o sa iau "danabol" o sa cresc repede ca sunt slab si ca se pune repede... Treaba este ca mie cam frica de consecinte, mie frica la reactii adverse care ar putea sa-mi dauneze sanatatii, vreau sa iau doar o luna - doua, nu mai mult, dupa aceea sa continui cu niste proteine, gen GFX 8 sau ceva de genu. Va rog sa-mi dati un sfat in legatura cu asta, cei care siti despre ce vorbesc si care au incercat, va multumesc!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Sep 04, 2013 2:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut, in primul rand vreau sa-ti spun ca eu cand m-am apucat de sala am avut 49 kg la 18 ani, acuma 80kg si 25 de ani, daca eu am avut rabdare si ambitie, oricine poate, numai sa vrei.
sfatul meu e sa nu te bagi pe chesti deastea, nu-i chiar ok, eu iti zic atat, mananca bine, dormi bine si antreneaza-te, ai rabdare, nu te baza pe sumplimente ca nu fac minuni.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Chippy
Membru
Membru



Data inscrierii: 23/Iul/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Sep 08, 2013 3:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc de sfar, o sa tin cont.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Noi 20, 2017 2:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca ai probleme cu ficatul poti sa folosesti produsul asta sau este contraindicat?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate