Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Un sfat pentru definire
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
fatul_paul123
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2014
Mesaje: 2
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Lun Oct 13, 2014 9:10 pm    Titlul subiectului: Un sfat pentru definire Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua. Ma numesc Fatul paul am 17 ani si 75 de kg, merg la sala de aproximativ 5 luni. As vrea sa fac ceva ca sa imi definesc mai bine corpul, adica muschiul este format dar nu este foarte vizibil deoarece sta sub un strat de grasime si nu stiu ce sa fac... Daca m-ati putea ajuta cu un sfat. va pun o poza cu spatele meu sa va faceti o parere. Nu vreau sa iau proteine pana acum am facut 100% natural. Cautatima pe facebook Fatul Paul pentru ca nu ma lasa sa pun poze poza aia de perete


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Oct 14, 2014 10:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru definire, alimentatia are rolul cel mai important. incearca sa ai mese mici si dese, la aproximativ 3 ore, care sa cuprinda mancare de calitate: orez,cartofi - in cantitati moderate si in prima parte a zilei, legume, carne de curcan,peste,pui, alune, migdale.
elimina complet prajelile, painea, dulciurile, sucurile, patiseriile, pastele...
incearca sa folosesti un supliment gen: XL-carnitine, 2 grame pe zi , care il gasesti la rubrica magazin a acestui site.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
fatul_paul123
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2014
Mesaje: 2
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Mar Oct 14, 2014 1:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da Mulțumes o sa încerc sa mă țin de regim, și legat de antrenament ar fi bine sa fac mai multe repetări? Eu fac 8-9 repetări , ar trebui sa fac mai multe? M-ar ajuta dacă as face niște serii de flotări acasă în timpul zilei. L-carmetina o sa mă ajute la definire? Adică o sa mă ajute sa dau stratul ăla nefolositor jos?


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Oct 15, 2014 9:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe baza unui regim slab in carbohidrati si grasimi, vei slabi.
repetarile alterneaza-le. de la 8 -15




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 20, 2018 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru definire e destul de util si suplimentul Somatodrol.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Oct 22, 2019 10:10 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru definire e ok si produsul Metadrol. Chiar daca se ia acest supliment, nu trebuie uitat ca trebuie sa avem grija la ceea ce mancam si sa facem mult sport!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate