Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Presa
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Aparate culturism si fitness

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Slayer
Membru
Membru



Data inscrierii: 03/Aug/2011
Mesaje: 1
Locatie: Lupeni

MesajTrimis: Mie Aug 03, 2011 1:51 pm    Titlul subiectului: Presa Raspunde cu citat (quote)

Buna, am 14 ani si fac sala de 1 saptamana, si dupa cate am citit, am aflat ca nu e nici o problema.Daca nu lucrez cu greutati deasupra capului, nu imi va afecta cresterea.
Vreau sa va pun o intrebare, daca fac la "Presa" cu 100 kg si eu am 55 de kg imi va face rau la articulatii ?
Intreb asta deoarece pe ceilanti pe care i-am intrebat nu stiu si pe internet nu scrie despre asa ceva.
Ms. Anticipat
:lol:



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 2:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca exercitiila sant facute corect, nu trebuie sa ti face probleme cu cresterea


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
olimpiu fat
V.I.P.
V.I.P.



Data inscrierii: 19/Noi/2008
Mesaje: 36
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Vin Ian 13, 2012 2:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iar ca sa stai tu linistit ,nu efectua exercitiile cu maximu de greutate pe care poti tu sa l faci si nu duce antrenamentele pana la epuizare


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pinteaionel
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 17
Locatie: jud mures ,loc albesti ,str.lunga ,nr 186

MesajTrimis: Mie Feb 08, 2012 6:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

olimpiu fat a scris:
Iar ca sa stai tu linistit ,nu efectua exercitiile cu maximu de greutate pe care poti tu sa l faci si nu duce antrenamentele pana la epuizare

si inca un sfat nu accepta nici un fel de provocare de a ridica o greutate mare pentru ca te poti accidenta




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Feb 09, 2012 8:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

exact..astea sint prostii pe care ar fi trebuit sa le lasam in urma pt cind eram niste pusti...siguranta trebuie sa fie pe primul loc..mai bine faci o repetare sub ce simti ca este maximum maximorum ce poti duce...nu sintem culturisti profesionisti..si in plus..rupturi de orice fel ne pot provoca enorm de multe neajunsuri


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ciupanezu
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2012
Mesaje: 26
Locatie: Galati

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2012 3:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cel mai bine ar fi sa te rezumi la exercitii mai usurele...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ShaDoZ
Medic
Medic



Data inscrierii: 10/Ian/2012
Mesaje: 1059
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2012 6:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eh asta cu usurele daca vrei sa faci fitness...vrei muschi trebuie s ate antrenezi tare..alta rteta nu exista..munca grea inteligenta .punct


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Salter
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Iul/2012
Mesaje: 13
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iul 18, 2012 12:14 pm    Titlul subiectului: Salter - Active Health Raspunde cu citat (quote)

Incercati aparatele si echipamentele pentru fitness de la Salter.
Pentru uz casnic si profesional.

http://www.facebook.com/SalterActiveHealth


[/b]



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Aparate culturism si fitness Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate