Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Sala la 14 ani
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
vlad187
Membru
Membru



Data inscrierii: 10/Mar/2018
Mesaje: 1
Locatie: Sighetu Marmatiei

MesajTrimis: Sam Mar 10, 2018 9:43 pm    Titlul subiectului: Sala la 14 ani Raspunde cu citat (quote)

Salut, fac 14 ani in aprilie si merg la sala de o luna jumate. Scopul meu e sa cresc in masa musculara, am 1.67 si 48 kg. Am nevoie sa stiu cam ce exercitii preseaza coloana si daca am voie sa ridic greutati astfel incat ultima repetare sa fie pana la epuizare (de obicei ridic putin si termin usor seria). Ridic 7.5kg la piept cu gantere, desi as putea sa ridic 10kg. Vreau sa pun masa musculara si vreau sa ridic mai mult. Mi-e frica pt ca am auzit ca e posibil sa nu ma dezvolt normal daca fac sala la varsta asta pentru ca sunt in crestere. E mai ok daca fac exercitii cu greutatea corpului? Pot sa fac 5 tractiuni si 20 de flotari.
Multumesc.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Antrenamente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate