Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Ajutor cu o cura de slabire si suplimente
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
john
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Dec/2013
Mesaje: 2
Locatie: Romania

MesajTrimis: Lun Dec 30, 2013 8:28 pm    Titlul subiectului: Ajutor cu o cura de slabire si suplimente Raspunde cu citat (quote)

Buna,ma numesc vlad,practic judo de 13 ani ,am 18 acum . Acum 1 an jumate ,mai exact prin iulie 2012 , aveam 1,63 cm si 137 kg,m-am pus pe cura si in 2 luni jumate am ajuns la 112 kg . Iar de atunci pana acum am ajuns aproape inapoi la aceleasi kg ,as vrea sa ma ajutati cu niste suplimente si eventual o cura sau un program la sala, nu toate doar mici pareri . Va multumesc .


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Ian 03, 2014 2:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut. In primul rand incearca sa umblii la alimentatie, asta este cea mai importanta.

Consuma ca sursa de proteine doar carne de pui,peste,vita slaba, branza de vaci cu 0-1 grasime, lapte cu 0.1 grasime, albusuri de ou.
Iar ca si carbohidrati in cantitati moderatei: fulgi de ovaz, legume,iar orezul si cartofii incearca sa ii ti la distanta pentru o perioada de timp.
Mananca putin si des.

Ca si suplimente iti recomand l-carnitina cate o fiola pe zi http://suplimente-culturism.ro/x-l-carnitine-chrome.html si aminoacizii: http://suplimente-culturism.ro/aminoacizi-si-glutamine/aminoacizi/scitec-amino-liquid-50-1000ml.html cate 3 portii pe zi a cate 15ml - dimineata pe stomacul gol, inainte si dupa antrenament.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
john
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Dec/2013
Mesaje: 2
Locatie: Romania

MesajTrimis: Joi Ian 09, 2014 12:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mersi zilele astea imi fac program si incerc iar sa ma pun la cura, nu mai fac judo dar dau la sac si o sa ma duc la sala de forta happy o sa revin cu poze si multumesc frumos


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 12:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut!

As mai adauga la cele spuse de Urdea Silviu exercitii cardio. Daca ai timp de 2 ori pe zi, dimineata si seara. Alergare usoara in parc sau pe banda 10 - 30 minute si bicicleta.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 30, 2018 1:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt zeci de produse care pot ajuta, dar trebuie sa fi atent la eventualele efecte secundare pe care le pot produce.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate