Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

RESUSCITARE FORUM
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Reclamatii, Sugestii, Opinii

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Van Helsing
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2012
Mesaje: 51
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Mar Oct 23, 2012 9:36 pm    Titlul subiectului: RESUSCITARE FORUM Raspunde cu citat (quote)

Vin si eu cu o propunere, nu stiu cat de buna o fi dar va rog sa o analizati. Sunt inscris de ceva vreme pe acest forum dar activitate nu vad mai deloc. Am observat ca aveti vreo 4 sau 5 moderatori care probabil sunt platiti, dar care nu prea au ce modera, pentru ca foarte rar se mai posteaza cate ceva. Ca atare propun sa renuntati la 3 ,4 moderatori si sa ramana unul si bunul iar banii cheltuiti cu ei sa fie redirectionati catre un concurs cu premii saptamanal in speranta ca poate poate reusiti sa resuscitati forumul asta intrat in moarte clinica. Avantajele sunt multiple ,atat pt utilizatori care vor fi recompensati pt fidelitate prin concurs cat si pt dvs care veti reusi sa mariti traficul pe forum si totodata nr. de clienti posibili . Pe termen scurt nu o sa se intample mare lucru dar pe termen mediu un minim de 4, 5 luni printr-o promovare asidua pe retelele de socializare cu siguranta se vor vedea rezultate. Numai bine


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Oct 23, 2012 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Van Helsing
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2012
Mesaje: 51
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Mie Oct 24, 2012 9:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

danyel88 a scris:
happy
no offence, dar bate vantul pe aici


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Oct 24, 2012 2:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Avem un astfel de concurs, ce-i drept este un concurs lunar, nu saptamanal: http://forum.suplimente-culturism.ro/concursuri-online-f35.html

Toti care intra, fac rapid 30 de posturi de genul "Aha", "Bine...", "Frumos", etc ... si gata ...
Trimit doar raspunsul la intrebarea din concurs pentru a castiga produsul si ... la revedere, nu mai calca pe aici.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Van Helsing
Membru
Membru



Data inscrierii: 18/Aug/2012
Mesaje: 51
Locatie: Botosani

MesajTrimis: Mie Oct 24, 2012 7:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Avem un astfel de concurs, ce-i drept este un concurs lunar, nu saptamanal: http://forum.suplimente-culturism.ro/concursuri-online-f35.html

Toti care intra, fac rapid 30 de posturi de genul "Aha", "Bine...", "Frumos", etc ... si gata ...
Trimit doar raspunsul la intrebarea din concurs pentru a castiga produsul si ... la revedere, nu mai calca pe aici.
Idee e ca forumul asta nu va creste de unul singur, daca vreti activitate pe forum trebuiesc facute niste investitii minime, nimeni nu isi va pierde timpul pe aici daca nu va fi atras de ceva, un concurs lunar e mult prea putin.Eu recunosc, concursul a contribuit decisiv la inscrierea mea pe forum,am facut cateva posturi, as vrea sa port o discutie, dar nu am cu cine, probabil sunt mai multi in situatia asta care se vor resemna intr-un final. Acum, fiecare isi conduce afacerile cum crede de cuviinta. O seara placuta


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MeGaDeAtH
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2012
Mesaje: 82
Locatie: craiova

MesajTrimis: Lun Noi 05, 2012 4:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar merge 1 saptamanal dar sa fie mai dificil...parerea mea


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 1:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In cazul in care cineva din administratie trece pe aici, acest forum se numara printre singurele forumuri care au m-ai ramas online in ultimii 2 - 3 ani, ca forum de culturism.
Ideea este una destul de buna, si tot timpul a fost benefica pentru o firma.
Sa strangi in jurul tau o comunitate de sportivi si sa-i indrumi catre ceea ce tu comercializezi este mai mult decat ok.
Insa ca un forum sa mearga avem nevoie de utilizatori, moderatori si implicare.
Implicare din partea ambelor tabere.
Am avut experiente cu alte forumuri pe care am fost moderator, admin (animalpak.ro, naturalplus.ro, universalnutrition.co.ro, hardbody.ro) toate s-au incheiat prost. Userii veneau, insa firmele nu se implicau.
Haideti sa facem ceva constructiv cu acest forum!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 4:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noi, suntem aici happy ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Ian 16, 2014 7:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si aici vom fi tot timpul happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 16, 2014 9:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Noi, suntem aici happy ...


Cu atat mai bine.

Ideea mea ar fi urmatoarea.
Site-ul detine si blog ceea ce ne poate ajuta. Utilizatorii, putini cati suntem, propunem articole (scrise si expediate pe o adresa de e-mail) cineva sa verifice autenticitatea, sa nu fie copy+paste si publicate fie pe blog sau forum.
Putina reclama pe facebook.
Ideea cu concursul nu prea merge, lumea va intra doar pentru concurs, forumul se va umple de mesaje banale.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Joi Ian 16, 2014 2:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Propunerile tale sunt binevenite/bineprimite ...

Adresa de email pe care se pot trimite articolele, este: admin@suplimente-culturism.ro

Vom verifica articolele, sa nu fie "Copy/Paste" si le vom publica pe blog.

Cei care doriti sa trimiteti articole, puteti mentiona (la alegere) numele vostru real/complet si localitatea de resedinta, ori un pseudonim, pentru a va trece ca autor al articolului.

Din partea noastra, noi vom premia lunar cel mai bun articol. Evaluarea articolului ori o vom face noi, ori o supunem la vot, aici pe forum ... Liber la discutii/dezbateri ...



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Joi Ian 16, 2014 4:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma bucur foarte mult ca se accepta aceasta idee. applause applause
Sa speram ca va da roade



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Ian 17, 2014 11:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

applause applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
paraschivrazvan25
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Sep/2021
Mesaje: 13

MesajTrimis: Sam Iul 22, 2023 10:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

applause


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Reclamatii, Sugestii, Opinii Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate