Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Tesut adipos in zona abdomenului!
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Octav
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Mar/2014
Mesaje: 21
Locatie: Romania

MesajTrimis: Vin Mar 14, 2014 4:24 pm    Titlul subiectului: Tesut adipos in zona abdomenului! Raspunde cu citat (quote)

As avea nevoie de sfatul dvs. , in partea inferioara a abdomenului am vazut ca "s-a adunat" niste grasime . Puteti sa imi realizati un program pentru a indeparta tesutul adipos ? Multumesc ! As fi pus si poze numai ca necesita 10 posturi ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Mar 15, 2014 10:40 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

un regim alimentar sarac in carbohidrati si grasimi, format din 4-5 mese mici si dese de-a lungul intregii zile, cardio + un arzator de grasimi in genul Re Style sau XSlim, pe care le poti gasi aici pe site la rubrica - magazin.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 13, 2018 3:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pai din ce stiu eu daca iei un gainer bun ala actioneaza pe doua planuri, odata iti scade grasimea inclusiv cea abdominala si apoi te ajuta sa pui si masa musculara.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate