Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Va rog sa ma ajutati !..
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
DominuS
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Sep/2012
Mesaje: 9
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Mie Sep 26, 2012 11:14 pm    Titlul subiectului: Va rog sa ma ajutati !.. Raspunde cu citat (quote)

Salut.. am 15ani, 1.65 (aproximativ), 50kg ..
Fac sala de 2 saptamani si m-am gandit sa iau niste suplimente..
Sunt incepator si nu prea le am cu astea..


Ce ziceti sa iau dintre Devil Whey si Devil Gainer ?.. sau puteti sa imi recomandati altceva... (de preferabil pt masa musculara)



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Sep 27, 2012 5:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Salut, daca vrei sa pui pe tine masa musculara eu ti-as recomanda Devil Gainer, o multivitamine si minerale si multa mancare in care sa contina carne, lapte, oua etc.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DominuS
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Sep/2012
Mesaje: 9
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Joi Sep 27, 2012 9:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

danyel88 a scris:
Salut, daca vrei sa pui pe tine masa musculara eu ti-as recomanda Devil Gainer, o multivitamine si minerale si multa mancare in care sa contina carne, lapte, oua etc.


Si acest Devil Grainer .. daca il iau la varsta de 15 ani ... ma poate afecta cu ceva?.. sau .. daca il iau o luna/2 si dupaia nu il mai iau .. ce se intampla cu corpul meu ?. . ms big grin



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Sep 28, 2012 10:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

n-are nimica daca il iei la 15 ani, si oricum ca sa vezi rezultate trebuie sa-l iei cel putin 2-3 luni iar dupa ce nu-l mai iei nu se intampla nimica doar ca revi la greutatea initiala.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DominuS
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Sep/2012
Mesaje: 9
Locatie: Constanta

MesajTrimis: Vin Sep 28, 2012 11:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

multumesc mult big grin ... puteti inchide topicul


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate