Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Recomandare suplimente pentru arderea grasimilor
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Oana
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Mar/2013
Mesaje: 4
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 11:31 am    Titlul subiectului: Recomandare suplimente pentru arderea grasimilor Raspunde cu citat (quote)

Buna, am nevoie de putin ajutor... Fac sala de aproximativ 2 luni, combin si cu kangu jumps lunea, miercurea si vinerea. Pana acum am incercat L-Carnitine de la Dymatize, dar fara nici un efect... sau cel putin asa mi se pare mie.
Poate cineva sa imi recomande ceva supliment foarte bun pentru arederea grasimilor? Nu prea stiu ce sa cumpar happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 5:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Buna, incearca Scitec Reform ii un produs foarte complex ce contine 11 substante active ce ajuta la accelerarea arderii grasimilor.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Oana
Membru
Membru



Data inscrierii: 06/Mar/2013
Mesaje: 4
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 10:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Iti multumesc pentru ajutor, o sa incerc produsul sa vad daca functioneaza..Crezi ca as avea nevoie si de ceva vitamine, avand in vedere ca fac sala zilnic si de aprox 3 ori pe sapt merg si la kangu seara..daca da, te rog recomanda.mi si ceva vitamine:)
Ms mult!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Mar 06, 2013 10:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cam da, la efortul pe care-l depui ti-ar trebui dar n-ai nevoie de cine stie ce produs multivitamin, daca se poate cele mai ieftine si sa aibe si minerale, corpul nostru nu-i pretentios deloc cand vine vorba de vitamine, asimileaza putin din cat ii dai, restul le elimina, eu ti-as recomanda Devil Multivitamin & Multimineral sunt foarte bune si nici nu sunt scumpe.
Cu placere. happy




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 08, 2013 11:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un arzator de grasimi are rolul de a grabi procesul corpului de ardere a grasimilor stocate, dar toate acestea se intampla daca ai o alimentatie pusa la punct si destul de stricta. 3 mese solide pe zi si 2 gustari, regula de baza. mancarea sa fie de calitate, iar atunci vor aparea rezultatele.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ionelabadea
Membru
Membru



Data inscrierii: 11/Apr/2013
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 11, 2013 10:57 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La mine a functionat suplimentul XSlim! L-am luat de pe xslim.ro E un arzator excelent de grasimi si din cate am citit pe net e folosit si de catre culturisti!
O zi frumoasa!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
congo90
Membru
Membru



Data inscrierii: 15/Oct/2013
Mesaje: 4
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 26, 2014 3:24 pm    Titlul subiectului: Scaderea in greutate cu suplimente Raspunde cu citat (quote)

Pentru scaderea in greutate se pot folosi tot felul de suplimente care sa arda grasimile rapid si care sa fie usor de asimilat de catre organism! Pe langa suplimente daca faci si exercitii pentru depunerea de masa musculara cu siguranta vei reusi sa scazi in greutate!
As vrea sa-mi recomandati si mie niste suplimente naturiste pentru scaderea in greutate!
Mersi!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Feb 26, 2014 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

L-carnitina, extract de ceai verde - TEA X - il gasesti si aici pe site la rubrica magazin.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cornelsorin
Membru
Membru



Data inscrierii: 24/Mar/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 24, 2014 2:33 pm    Titlul subiectului: Thermacuts Raspunde cu citat (quote)

Scaderea in greutate reprezinta o preocupare destul de intalnita in ultima vreme. Din cauza aregimului alimentar precar, lipsei activitatii fizice si stresului tot mai multe persoane devin obeze. Din nefericire si eu ma aflu in categoria persoanelor supraponderale. Acum la sfatul unui amic urmez o cura cu X Slim. Il iau de cateva saptamani si vad ca am inceput sa mai slabesc putin. Sper sa reusesc sa slabesc pentru ca am inceput sa ma simt destul de neputincios!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
petealaura
Membru
Membru



Data inscrierii: 31/Mar/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 31, 2014 3:07 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita Cellinea Raspunde cu citat (quote)

Pentru tratamentul celulitei am folosit acest supliment pe durata a 2 luni de zile. Sunt destul de multumita de rezultatele pe care le-am obtinut. Produsul m-a ajutat si la slabit, nu doar la indepartarea celulitei!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
marisdam
Membru
Membru



Data inscrierii: 14/Apr/2014
Mesaje: 1
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 14, 2014 12:52 pm    Titlul subiectului: Tratament celulita cu Cellinea Raspunde cu citat (quote)

Laura in cat timp ai vazut primele rezultate cu suplimentul ala? pare interesant, dar nu m-as arunca sa-l cumpar fara sa ma interesez inainte!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalin
Membru
Membru



Data inscrierii: 29/Apr/2014
Mesaje: 1
Locatie: iasi

MesajTrimis: Mar Apr 29, 2014 11:32 am    Titlul subiectului: incearca acest produs cu efecte garantate Raspunde cu citat (quote)

Stimuleaza si arde grasimile transformandu-le in energie, iar metabolismul este accelerat, toate acestea intr-o modalitate eficienta si ieftina.
• » Accelereaza metabolismul
• » Intensifica arderea grasimilor
• » Ofera enegie si stimuleaza organismul
• » Imbunatateste concentrarea la sala
• » Imbunatateste starea de spirit
• » Atenueaza pofta de mancare


Desi poate arde grasimile singur, este puternic recomandat sa faceti si sport in timp ce luati pastilele si sa aveti un regim sanatos. Doar asa efectele vor fi maxime



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
info
Vizitator






MesajTrimis: Joi Sep 18, 2014 4:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Incearca un program cu complex de vitamine si activator celular + pe timp de zi ceai de plante.


Sus
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Lun Noi 02, 2015 3:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Suplimentele pentru slabit intensifica arderea grasimilor, dar asta nu inseamna ca kilogramele dispar vazand cu ochii:). E multa munca si transpiratie pana sa se ajunga la rezultate multumitoare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 23, 2017 11:39 am    Titlul subiectului: Re: Thermacuts Raspunde cu citat (quote)

cornelsorin a scris:
Scaderea in greutate reprezinta o preocupare destul de intalnita in ultima vreme. Din cauza aregimului alimentar precar, lipsei activitatii fizice si stresului tot mai multe persoane devin obeze. Din nefericire si eu ma aflu in categoria persoanelor supraponderale. Acum la sfatul unui amic urmez o cura cu. Il iau de cateva saptamani si vad ca am inceput sa mai slabesc putin. Sper sa reusesc sa slabesc pentru ca am inceput sa ma simt destul de neputincios!


Cei mai multi se ingrasa pentru ca mananca ce nu trebuie si nu fac deloc exercitii fizice. Daca tin ritmul asta in fiecare zi e normal sa se ingrase.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate