Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Metode pentru cresterea potentei
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
marian211
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 2
Locatie: Arad

MesajTrimis: Mie Sep 04, 2013 11:01 am    Titlul subiectului: Metode pentru cresterea potentei Raspunde cu citat (quote)

Deschid acest topic pentru a strange cat mai multe metode, trucuri sau mijloace care sa creasca potenta. Puteti adauga aici toate metodele cu care ati avut rezultate inclusiv suplimente sau pastile.
Multumesc mult!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
MeGaDeAtH
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Oct/2012
Mesaje: 82
Locatie: craiova

MesajTrimis: Vin Sep 06, 2013 8:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

VIN


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
marian211
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Mar/2013
Mesaje: 2
Locatie: Arad

MesajTrimis: Joi Noi 07, 2013 1:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vinu rosu banuiesc, ca de ala alb ne ia somnu happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Noi 11, 2013 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ZMB6 de la Scitec, administrat 2 capsule seara, inainte de culcare ...




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
lavric20
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Dec/2013
Mesaje: 1
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Dec 12, 2013 2:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Baga un tratament cu [CENZURAT] si o sa vezi potenta nu jucarie. O sa ai nevoie pe urma de altceva ca s-o potolesti happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
damiantraian
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Ian/2014
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Ian 13, 2014 2:32 pm    Titlul subiectului: Tratament impotenta Vigrax Raspunde cu citat (quote)

In cat timp ai avut rezultate cu suplimentele astea? As vrea sa incep si eu un tratament cu suplimentul asta si m-ar interesa sa stiu si daca au ceva efecte adverse! E extrem de frustrant sa incerci sa ai o viata sexuala activa si sa fii cat mai bun!
remediile naturiste au functionat dintotdeauna si asta ma face sa cred ca vor functiona si in cazul meu!

O zi buna!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 10:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sau mai poti incerca Tribulus Terrestris. ( Tribooster - pe site ) In 1-2 saptamani ar trebui sa simti o diferenta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Mie Ian 15, 2014 12:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Despre Tribulus Terrestis pot spune ca este foarte bun.
Insa merge si un paharel de vin rosu, vin de buturuga nu din comert.
stiu cazuri care cu o ciocolata si 50 ml de tarie fac "servici" happy



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
damiantraian
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Ian/2014
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Feb 17, 2014 1:52 pm    Titlul subiectului: Tratament impotenta cu Vigrax Raspunde cu citat (quote)

Multumesc mult de raspunsuri! O sa incerc sa vad ce trebuie sa fac, deoarece chiar trebuie sa rezolv aceasta problema! Tribulusul mareste testosteronul prea mult sau il mareste intr-o masura acceptabila?
Poate ma trezesc cu veo dereglare hormonala!
Mersi!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Lun Feb 17, 2014 4:41 pm    Titlul subiectului: Re: Tratament impotenta cu Vigrax Raspunde cu citat (quote)

damiantraian a scris:
Multumesc mult de raspunsuri! O sa incerc sa vad ce trebuie sa fac, deoarece chiar trebuie sa rezolv aceasta problema! Tribulusul mareste testosteronul prea mult sau il mareste intr-o masura acceptabila?
Poate ma trezesc cu veo dereglare hormonala!
Mersi!


Tribulusul stimuleaza/creste secretia de testosteron intr-o masura acceptabila, nu exista dereglari hormonale sau efecte negative



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
damiantraian
Membru
Membru



Data inscrierii: 13/Ian/2014
Mesaje: 3
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2014 1:17 pm    Titlul subiectului: Tratament impotenta Raspunde cu citat (quote)

E ok atunci! Eu stiam de ceva produse care pot sa creasca testosteronul, dar ale aerau pentru muschi. Posibil sa ajute si alea, pentru ca au Tribulus in compozitie. E data naiba buruiana asta bulgareasca happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalyn
Membru
Membru



Data inscrierii: 26/Mar/2014
Mesaje: 1
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 26, 2014 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Indiferent ca sunt pentru muschi sau pentru imbunatatirea performantelor sexuale aproape toate suplimentele au in componenta Tribulus. E super tare planta asta. Daca o sa citesti cu atentie eticheta o sa-ti dai si tu seama de lucrul asta!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 17, 2015 12:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Conteaza concentratia de Tribulus. Bune mai sunt Ginseng si Muira Puama.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Iun 23, 2015 10:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se mai pot face si exercitii Jelqing sau exercitii Kegel, pentru ca si ele ajuta. Potenta sexuala poate sa fie influentata si de alte organe din organism asa ca trebuie sa avem grija de intrg organismul daca dorim sa avem o viata sexuala de invidiat. Unele alimente si bauturi pot sa ajute si ele la o mai buna potenta.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobocel
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mai/2015
Mesaje: 12
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Lun Dec 07, 2015 1:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru cresterea potentei multa lume foloseste si telina sau vin rosu. Daca se face cura cu medicamente ce au sidenafil se pot obtine rezultate bunicele pentru imbunatatirea potentei.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate