Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Jumbo mass
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Romeo
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Noi/2013
Mesaje: 1
Locatie: Cluj-Napoca, Cluj

MesajTrimis: Sam Noi 09, 2013 12:24 pm    Titlul subiectului: Jumbo mass Raspunde cu citat (quote)

Salut, mi-am comandat JUMBO de la scitec si a ajuns astazi. Problema este ca pe cutie scrie cum se administreaza corect dar nu inteleg prea bine. "INdicatii: Portia este de 220g *5masuri* Cum sa fie 5 masuri ca imi umplu shaker-ul cu 5 masuri de nu mai am loc de lichid. Se poate folosi de 3-4 ori pe zi." Am mai citit pe site ca se ia Inainte/In timpul/Dupa Antrenament. Cum vine asta? in 2 ore sa il iau de 3 ori ? vreau sa stiu mai exact: Cate cupe se iau la o portie (banuiesc ca 1 sau 2 ) si cand ? Vreau rezultate maxime.(specific ca mananc mult si vreau sa cresc in masa musculara, am 65kg si 1.80 ) Jumbo-ul este de 4.4kg. HELP!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Dum Noi 10, 2013 3:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poti sa iei de 2 ori, inainte (110g) si dupa (110g) si e destul, e cel mai ok.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Solcan Mitica
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Iul/2013
Mesaje: 7
Locatie: Cermei

MesajTrimis: Joi Mar 06, 2014 9:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La mine cupa este gradata cu 1/4 , 2/4 , 3/4 , 4/4 ... La 4/4 am 100g de praf ? Sau cum ma ghidez ? :S


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Solcan Mitica
Membru
Membru



Data inscrierii: 20/Iul/2013
Mesaje: 7
Locatie: Cermei

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2014 8:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Și alea 110g cu cati ml de lapte sa le combin ?




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
EpureIonut
Instructor Fitness
Instructor Fitness



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 74
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2014 8:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Solcan Mitica a scris:
Și alea 110g cu cati ml de lapte sa le combin ?

350 - 400 ml de lapte



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Mar 07, 2014 3:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

o cupa contine 44g de pulbere. este suficient daca pui 3 cupe la o portie, de doua ori pe zi.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 10, 2018 12:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cresterea masei musculare se poate obtine in general prin exercitii fizice si prin suplimentarea cu produse care sa ajute la cresterea si definirea masei musculare.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Dec 28, 2018 10:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cresterea masei musculare se poate obtine si daca se fac in fiecare zi exercitii fizice sustinute!.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 10, 2019 9:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si somatodrolul e un supliment care poate ajuta la acumularea de masa musculara!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
culturismro
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Oct/2020
Mesaje: 13
Locatie: alba

MesajTrimis: Vin Oct 16, 2020 2:19 pm    Titlul subiectului: Re: Jumbo mass Raspunde cu citat (quote)

Romeo a scris:
Salut, mi-am comandat JUMBO de la scitec si a ajuns astazi. Problema este ca pe cutie scrie cum se administreaza corect dar nu inteleg prea bine. "INdicatii: Portia este de 220g *5masuri* Cum sa fie 5 masuri ca imi umplu shaker-ul cu 5 masuri de nu mai am loc de lichid. Se poate folosi de 3-4 ori pe zi." Am mai citit pe site ca se ia Inainte/In timpul/Dupa Antrenament. Cum vine asta? in 2 ore sa il iau de 3 ori ? vreau sa stiu mai exact: Cate cupe se iau la o portie (banuiesc ca 1 sau 2 ) si cand ? Vreau rezultate maxime.(specific ca mananc mult si vreau sa cresc in masa musculara, am 65kg si 1.80 ) Jumbo-ul este de 4.4kg. HELP!


Incearca sa iti iei un gainer mai calitativ, mai bine mai pui 100 de lei si cumperi un produs mai ok.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Suplimente -> Crestere masa musculara Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate