Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cautam fete si baieti pentru sedinta foto
     email


 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iun 19, 2012 8:19 pm    Titlul subiectului: Cautam fete si baieti pentru sedinta foto Raspunde cu citat (quote)

Cautam fete si baieti pentru sedinta foto



In aceasta vara, urmeaza sa organizam o sedinta foto/video pentru care avem nevoie de 3 fete si trei baieti care "sa arate bine" happy ... La sedinta vor participa culturisti care vor prezenta cateva produse noi si vor face si cateva demonstratii.

Sedinta foto va avea loc in orasul Baia Mare, prin urmare vom prefera sa alegem fete si baieti din Baia Mare. Daca insa gasim ceva "foarte interesant" in alte orase, vom selecta bineinteles si din alte orase/localitati.

In urma selectiei, vor ramane doar 3 fete si 3 baieti ... Sedinta foto va fi efectuata in 3 locatii, pe parcursul unei zile (de dimineata pana dupa amiaza):
- intr-un studio foto;
- intr-o sala de antrenamente;
- in natura.

Tot ce tine de sedinta foto va face obiectul unui contract de sponsorizare intre societatea noastra si persoanele care vor fi selectate.

Inca nu se cunoaste data exacta, aceasta va fi comunicata ulterior, deocamdata incercam sa organizam evenimentul ...

Persoanele care doresc sa participe la sedinta foto, vor trebui sa trimita pe adresa de email admin@suplimente-culturism.ro urmatoarele date:

- Numele si prenumele;
- Numarul de telefon;
- Localitatea de resedinta;
- Adresa de email la care puteti fi contactat(a);
- Varsta;
- Greutatea;
- 3 fotografii in costum de baie (in format digital: .jpg, .png, etc...);
- 1 fotografie portret (tip carte de identitate).


Datele vor ramane strict confidentiale, avem nevoi de ele doar pentru a selecta persoanele care se incadreaza in cerintele noastre ...


Ultima modificare efectuata de catre admin la Mie Noi 27, 2013 11:15 pm, modificat de 1 data in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mar Iun 19, 2012 8:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte frumoasa initiativa applause !


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iun 19, 2012 9:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Silviu, anunta si prin Brasov ... Daca stii ceva interesant ... Ne trebuie pentru bannere, postere, calendar, etc ...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mie Iun 20, 2012 1:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

foarte tare big grin




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Iun 21, 2012 9:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Silviu, anunta si prin Brasov ... Daca stii ceva interesant ... Ne trebuie pentru bannere, postere, calendar, etc ...



V-am gasit om....contactati-ma pentru detalii..



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
danyel88
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 534
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 4:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

oare pot sa ma bag si eu? happy arat bine big grin


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Mar Iul 03, 2012 5:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu eu decid happy ... conducerea. Eu ma ocup doar de partea tehnica happy


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Mie Iul 04, 2012 10:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Marti pe 10.07 am sa va trimit pozele,de la cele 2 persoane...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Lun Iul 09, 2012 9:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu parere de rau va anunt ca,din motive medicale, momentan nu am putut face poze,persoanei respective astazi,sper ca in curand sa rezolv cumva...dar in schimb o sa va contacteze pe mail o persoana...nu spun decat ca este campioana nationala la juniori mici anul acesta.




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Dum Ian 06, 2013 5:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sedinta foto a avut loc deja, drept urmare anuntul nu mai este valabil !

Daca vom organiza inca o sedinta foto in acest an, vom face un anunt pe acest forum.
Multumim pentru interesul acordat.



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Anunturi administrative Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate