Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
 

Cum scap de chelie
     email

Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale


Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cantemirb
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Ian/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Ian 09, 2014 12:51 pm    Titlul subiectului: Cum scap de chelie Raspunde cu citat (quote)

Ma obsedeaza de ceva vreme intrebarea asta si ma gandesc ca pe forum exista oameni care au reusit sa scape de calivitie. Am cautat un forum de profil dar din pacate nu exista!
Mersi mult!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Urdea Silviu
Assistant
Assistant



Data inscrierii: 09/Ian/2012
Mesaje: 494
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Vin Ian 10, 2014 1:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

din pacate nu cred ca se poate...


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Vin Ian 10, 2014 2:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Doar cu implant, vezi cazul lui Mihai Traistariu:

http://goo.gl/FO9amA

http://goo.gl/nMoZgh

Se fabrica mai demult in Romania, un medicament (nu-mi mai amintesc numele lui) atat sub forma de pastile cat si in forma lichida (fiole), care era foarte bun. Luai cate o pastila sau 2 pe zi, timp de 30~60 de zile, iar cu lichidul din fiola faceai masaj energic la radacina parului, imediat dupa ce te-ai spalat pe cap. Dadea rezultate foarte bune, din pacate nu se mai fabrica, iar asta deoarece toata industria farmaceutica romaneasca a fost vanduta/falimentata de catre smecheri, pentru a face loc medicamentelor straine, mult mai scumpe si de multe ori mai proaste decat cele romanesti.

Daca-mi amintesc, o sa revin cu numele medicamentului/substantei ...

PS: Mi-am amintit numele medicamentului: Gerovital


Ultima modificare efectuata admin la Sam Feb 01, 2014 12:00 pm, modificat de 3 ori in total



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Cipri1
Membru
Membru



Data inscrierii: 31/Ian/2014
Mesaje: 2

MesajTrimis: Vin Ian 31, 2014 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dintre fotbalisti stiu ca Rooney si Bogdan Stancu si-au facut implant de par . Poti sa gasesit imagini pe internet . La Stancu din ce am vazut si am citit nu a fost tocmai o reusita .




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
admin
Site Admin
Site Admin



Data inscrierii: 18/Noi/2008
Mesaje: 398

MesajTrimis: Sam Feb 01, 2014 11:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mi-am amintit numele medicamentului: Gerovital

Un produs foarte bun, care dadea rezultate ... Din pacate nu se mai fabrica de cativa ani. Posibil sa gasesti insa ceva asemanator, dar nu stiu daca va avea acelasi efect ca Gerovitalul ...

Am gasit ceva siteuri care vand asa ceva, nu stiu insa cat de incredere sunt aceste siteuri ...

Fiole (pentru frectie la radacina parului): http://www.gerovital.net/gh3-injectables-5-ampoules

Tablete (administrare orala, 2 tablete/zi): http://www.gerovital.net/gerovital-tablets



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Feb 04, 2014 11:47 am    Titlul subiectului: Tratament caderea parului Raspunde cu citat (quote)

Pai Traistariu a tot incercat cu implant si nu i-a reusit din prima. A mai si suferit o gramada si a scapat si de ceva euro!

O varianta mai ieftina trebuie sa existe. Am vazut pe net ceva produse Follixin, dar nu stiu cat de eficiente sunt si astea. Pana la urma cred ca daca mananci ce trebuie, nu te stresezi, faci sport nu o sa ai probleme cu caderea parului.Dar daca ti-a cazut de tot, apai nu cred ca o sa-l mai recuperezi vreodata!
Salutari!



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ilieandrei
Membru
Membru



Data inscrierii: 25/Feb/2014
Mesaje: 1
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Feb 25, 2014 3:32 pm    Titlul subiectului: Tratament caderea parului Raspunde cu citat (quote)

Magule am cautat si eu produsul ala de care zici tu, dar pare destul de greu ca parul sa revina la viata dupa ce iei niste suplimente! Pana la urma , nu stiu ce sa zic poate ca merita incercat, dar fiecare pe riscul lui. Poate te mai trezesti si cu un efect secundar si te saturi de suplimente gen Follixin sau chestii de genu!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
magu1981
Membru
Membru



Data inscrierii: 04/Feb/2014
Mesaje: 57
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 18, 2014 3:23 pm    Titlul subiectului: Tratament caderea parului Raspunde cu citat (quote)

Efecte secundare nu cred ca pot sa produca fiind din plante, dar de regenerat nu cred ca poate regenera ceva. Acolo doar implantul poate face ceva!


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mate17
Membru
Membru



Data inscrierii: 07/Apr/2014
Mesaje: 1
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 07, 2014 12:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Follixinul asta are urzica in compozitie? Ma intereseza si pe mine acest lucru!




Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobocel
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mai/2015
Mesaje: 12
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Vin Iun 12, 2015 12:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E aproape imposibil sa scapi de chelie, dar daca vrei doar sa opresti caderea parului atunci daca se folosesc produse bune rezultatele pot fi unele bune.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cornea80
Membru
Membru



Data inscrierii: 30/Ian/2014
Mesaje: 100
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 20, 2015 12:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru chelie cel mai bun rezultat il are implantul, dar daca doar sunt probleme cu caderea parului, atunci merg si sampoane, vitamine sau diverse capsule.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bobocel
Membru
Membru



Data inscrierii: 12/Mai/2015
Mesaje: 12
Locatie: Giurgiu

MesajTrimis: Mar Sep 15, 2015 9:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si metabolismul persoanei care foloseste un anumit produs conteaza. De regula la suplimente sau pastile metabolismul are un rol megaimportant.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
corinag
Membru
Membru



Data inscrierii: 02/Apr/2015
Mesaje: 3
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 08, 2016 9:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Implantul e cea mai sigura metoda dar in caz de nereusita lasa sechele destul de mari.


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kirk
Membru
Membru



Data inscrierii: 09/Iul/2014
Mesaje: 27
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Lun Iul 04, 2016 1:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru a afla mai multe despre cum se poate scapa de chelie cititi si aici
kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19052/Caderea-parului/Caderea-parului-pagina-3.html



Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ioana - 10
Membru
Membru



Data inscrierii: 16/Mai/2017
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mai 16, 2017 8:01 pm    Titlul subiectului: par slab Raspunde cu citat (quote)

Eu folosesc produsele gamei Senso Duo Oil, nu pentru chelie happy, dar prietenul meu a avut probleme, acum mai putin vizibile cu aceasta afectiune. Dupa o perioada de 3 saptamani pot spune ca efectele se vad atat la el cat si la mine, eu avand parul distrus/uscat..


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Discutii Generale Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatoare
Pagina 1 din 2
email 
 
Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum



Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania

Setări confidenţialitate