Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro
Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro

Suplimente slabit
     email

Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire

Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
msmp3
Spammer
Spammer

Data inscrierii: 07/Mai/2015

MesajTrimis: Mar Noi 03, 2015 11:34 pm    Titlul subiectului: Suplimente slabit Raspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre suplimentele pentru slabit? Alea care promit ca ard grasimile cat ai zice peste? big grin ati consumat pana acum asa ceva??

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AdBot
Robotelul cu reclame

Sus
delmano
Membru
Membru

Data inscrierii: 08/Mar/2016

MesajTrimis: Mar Mar 08, 2016 2:50 pm    Titlul subiectului: Suplimente de slabit Raspunde cu citat (quote)

Sublimentele de slabit sunt bune cu conditia sa se faca efort. Daca nu se fac exercitii si nu se tine dieta, parerea mea e ca nu exista nici un produs care sa poata slabi. Sunt povesti. Accelereaza metabolismul, reduc apetitul pentru mancare, dar greul in slabire e dus de sport si dieta.

Sus
cornea80
Membru
Membru

Data inscrierii: 30/Ian/2014

MesajTrimis: Mar Aug 16, 2016 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Foarte multe exercitii fizice si o sa apara si rezultate.

Sus
magu1981
Membru
Membru

Data inscrierii: 04/Feb/2014

MesajTrimis: Mie Iul 19, 2017 12:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Si produsele pe baza de mango sunt ok. io am luat african mango 900 si am mai slabit ceva kile.

Sus
cornea80
Membru
Membru

Data inscrierii: 30/Ian/2014

MesajTrimis: Mie Sep 20, 2017 10:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Mango,acai,ceai verde, zmeura, ananas toate produsele pe baza de asa ceva accelereaza metabolismul si asta in final ajuta la eliminarea kilogramelor care sunt in plus.

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului Suplimente-Culturism.ro -> Slabire Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1
email 

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Ro2.ro - Promovare si statistici web Blogul lui Dan PHANTOMs TOP Director Web Clape.ro Anunturi Zuma

Contact forum admin Site web realizat de Dan © 2011 Gazduire Web pe servere din Romania